Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Jel ima tko objasnjenje curke

Ivanalovak Ma to potpuno kuzim, meni je dovoljno da kazete da ce brat obavit primopredaju umjesto vas. OK moze u pola 8 ispred Konzuma,. Kako cu ga prepoznati? Ja cu imat crnu duzu jaknu Javite jel ok pola 8, Konzum, danas Kate1klesic To je onaj super konzum veliki Mlađi dečko Ima traperice i sivu duksu I da danas nosi ove timbe tu je sad u zg kod mene Ja sam mu dala svoje starke tako da ima kj obuc prije primopredaje Na primopredaji čizme idu vama A vi dajte njemu vase pa ih on nosi meni u zg Tako da želim da se danas to rijesi oko čizmi Moze onda pola 8 Kate1klesic Tako da sam mu rekla da obuje starke prije primopredaje Vama njegove čizme Meni vase i to je to Ivanalovak Pa zar niste rekli da su Timberanke jednom nošene? Kate1klesic Danas im je službeno drugo Nisam Ocekivala da ce ih nosit Čizme su vam nosene 2 puta po pola sata Ivanalovak Oprostite molim vas sta sam vam oduzela vrijeme, odustajim. Ispricavam se jako jos jednom ali odustajem od suradnje.
2022 02 10
Kate1klesic Gledajte nemate što izgubiti Pogledate si čizme i to je to Ovo je super ponuda bit ce vam zao kasnije Čizme su novo stanje bez traga nošenja To vam je 10 minuta vaseg vremena Kate1klesic Ili ja od vas kupim simmi sandale Ali onda ovo pod obavezno u zamjenu čizme za čizme Ivanalovak simmi sandale su nove novcate. 200 kn i uz to vam dam i ove cizme na pokon. Neka si brat ostavi te cizme, to mu je poklon od mene. Znaci, na primopredaji, brat donese 200 kuna i ja vama simmi stikle i cizme. Kate1klesic Gledajte ja i brat smo imali dogovor i ja hocu zamjenu za njegove čizme Tako da bi njegov išle pod obavezno u zamjenu za vase A simmi sandale bi kupila Ako hocete tako onda primopredaja u pola 8 Ako ne onda ništa Hocu da mu se rjese čizme i to je to
2022 02 10
Ivanalovak OK, onda ništa. Hvala sto ste javili, ljep pozdrav i laku noć Kate1klesic Gledajte propuštate super priliku On je sam pristao na to da mu čizme idu u dogovor Posto sam ja upravu bila ja ih mjenjam sebi za nes Nije nista prevara niti bilo što Želim ih zamjenit i to je to Ne zanima me Kolko vrijede niti ništa Jednostavno dogovor je dogovor Čizme su vase vlasništvo i radite s njima što zelite Ili ih prodajte ili bilo sto Stanje cete pogledati na primopredaji Nove su vam Zato vas molim da ih uzmete u zamjenu za svoje A ove simmi kupujem od vas Ja sam ga poslala na primopredaju I rekla sam mu da vam da 200kn i čizme Kate1klesic Uzmete si 200kn i čizme po dogovoru I to je to Ne kužim u čemu je problem Nebi vam nudila njegove čizme da ih ne mislim zamjeniti ili da postoji neko problem Javite ako necete da dečko ne čeka bzvz pred konzumom Kate1klesic Vi nemate ništa s nasim dogovorom Čizme su vam ponuđene u zamjenu i idu u zamjenu A ovo budem kupila Ivanalovak Ne hvala, ne zelim suradnju Kate1klesic Bas ste divni Dolazio je iz zg da bi vi izmišljali toplu vodu Gorivo je besplatno pa ga se može trošiti na ovakve ljude bzvz Kate1klesic Ja sam mu poslala poruku da se vrati Sto ce cu bit u klc kad od primopredaje ništa. A za vas nemam komentara Čista sramota Bolje da se niste niti ulogiravali i javljali nego zajebavat ljude okolo Lp
2022 02 10
To je nekakav lažni profil, ima fetiš na cipele i čizme. Da nije isti kao onaj što traži nošene hulahopke 😁😂
2022 02 10
Da bar kaže da ima fetiš na čizme, onda bi barem imalo smisla :')
2022 02 10
Meni ovo djeluje zastrasujuce, kao neki pervertit, kad takvo nesto procitam najezim se...
2022 02 10
Pa ovo je za poludit.... Nezzz dali bi plakala ili se smijala
2022 02 10
> Ivanalovak: > Ivanalovak > OK, onda ništa. Hvala sto ste javili, ljep pozdrav i laku noć > Kate1klesic > Gledajte propuštate super priliku > On je sam pristao na to da mu čizme idu u dogovor > Posto sam ja upravu bila ja ih mjenjam sebi za nes > Nije nista prevara niti bilo što > Želim ih zamjenit i to je to > Ne zanima me Kolko vrijede niti ništa > Jednostavno dogovor je dogovor > Čizme su vase vlasništvo i radite s njima što zelite > Ili ih prodajte ili bilo sto > Stanje cete pogledati na primopredaji > Nove su vam > Zato vas molim da ih uzmete u zamjenu za svoje > A ove simmi kupujem od vas > Ja sam ga poslala na primopredaju > I rekla sam mu da vam da 200kn i čizme > Kate1klesic > Uzmete si 200kn i čizme po dogovoru > I to je to > Ne kužim u čemu je problem > Nebi vam nudila njegove čizme da ih ne mislim zamjeniti ili da postoji neko problem > Javite ako necete da dečko ne čeka bzvz pred konzumom > Kate1klesic > Vi nemate ništa s nasim dogovorom > Čizme su vam ponuđene u zamjenu i idu u zamjenu > A ovo budem kupila > > Ivanalovak > Ne hvala, ne zelim suradnju > Kate1klesic > Bas ste divni > Dolazio je iz zg da bi vi izmišljali toplu vodu > Gorivo je besplatno pa ga se može trošiti na ovakve ljude bzvz > Kate1klesic > Ja sam mu poslala poruku da se vrati > Sto ce cu bit u klc kad od primopredaje ništa. > A za vas nemam komentara > Čista sramota > Bolje da se niste niti ulogiravali i javljali nego zajebavat ljude okolo > Lp Od ovakvog razgovora samo glava zaboli Kakvih sve ljudi ima
2022 02 10
Tu nešto neštima, nebih se nikako nalazila sa takvim osobama a i komunikaciju bi već na drugoj poruci prekinula nemojte si im mira tražiti nemir tu je očito da nešto nikako neštima. :s :D :D :s
2022 02 10
Jezivo…
2022 02 11
ovo se ne može čitat ⚠🤢😡☠
2022 02 11
E svašta :o
2022 02 11
Pozdrav, Evo čitam malo po forumu pa čisto da se i ja javim, možda nekome bude korisna informacija. Osoba s tog profila i meni je jučer nudila Timberland čizme broj 40 kao zamjenu za moje LeEdo štikle. Razmijenile smo dvije, tri poruke i kada sam ju pitala u koje bi joj vrijeme odgovarala primopredaja više mi se nije javila...
2022 02 12
Drage moje, ne znam iz kojeg razloga ali tek sad sam vidjela i ostale vaše poruke unutar ove teme. Uglavnom kad vidim vaše konverzacije s navedenim profilom, ja sam još dobro prošla😁
2022 02 12
Objašnjenje bi bilo da je netko prošvercao mobitel u Vrapče ili je bio dan otvorenih vrata 😅
2022 02 12