Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako do bolje prodaje?

Mene zanima kako kupit, poslala sam 5 upita u zadnjih par dana i nikakvog odgovora.
2022 02 13
Mozda su korisnice odustale odustale od prodaje ili se ne koriste vise krpicama. Pogledajte mozda kada im je zadnja prijava bila.
2022 02 13
> jelena693: > Ako imate facebook učlanite se u grupe za prodaju, nekad bolje ide tamo nego ovdje Meni je po grupama koma.Cure nemaju nikakve kulture.Uzimaju se podatci i nema više javljanja.Krpice su prije imale puno veći nivo.
2022 02 13
> alicia: > > jelena693: > > Ako imate facebook učlanite se u grupe za prodaju, nekad bolje ide tamo nego ovdje > Meni je po grupama koma.Cure nemaju nikakve kulture.Uzimaju se podatci i nema više javljanja.Krpice su prije imale puno veći nivo. slažem se za grupe, katastrofa, radije neću prodati, preloša iskustva san imala :(
2022 02 13
> nefertiti111: > Mene zanima kako kupit, poslala sam 5 upita u zadnjih par dana i nikakvog odgovora. Kupite kod mene, odmah odgovaram :') :') ,:) x-) ;)
2022 02 14
Ja sam na faceu samo uspila pokloniti dječju robicu, prodati ništa.
2022 02 14
> TibbeT: > Snizi cijenu. ;) I to s cijenom je dosta zeznuto.. kako odrediti "pravu" cijenu? Kako naci tu neku zlatnu sredinu? Cini mi se da kad je cijena dosta niza, onda vecina racuna da je nekvalitetan proizvod zbog tako niske cijene, a opet kad je visa, da je preskupo itd..
2022 02 14
Ja ovdje kupujem 10 godina i mogu reći da obožavam ovu stranicu jer uz mala primanja ne bi si mogla priuštiti svu super odjeću koju imam. 🙂 Kupujem povoljnu odjeću ,lotove , veći iznos izdvojim za nešo što baš jako želim. Bilo je svega i lijepih i loših suradnja , ali ima cura s kojima sam imala i po 5-6 suradnji. Ako sam s nekim bila zadovoljna redovito ću pogledat profil i pratit nove objave. Ali bilo je i artikala koji mi nisu odgovarali a cure su ih krivo oglašavale, i nisam se mogla žaliti jer nisam tražila dodatne slike, mjere, pitala je li to ta veličina koja je oglašena??? Npr. Cura je imala zara traperice 38 na oglasu , došle hlače nit su zara niti su 38 veličina!!! Prošli tjedan dogovorila kupunju i ujutro čekam u pošti da uplatim , a gospođa 2 minute prije javi da hlače nisu na prodaju , predomislila se , stavila je prenisku cijenu ! 🤔 Povratnih sam trebala imati barem još 50 više ,od 5 suradnji dobijem 3, iako ja za svaku ostavim. Zato više ne kupujem ako mi netko ne želi odgovoriti na postavljena pitanja jer nitko ne vrši povrat, a u zadnje vrijeme i kad pošaljem upit moram molit da mi se odgovori! Zato sve više se vraćam profilima s kojim sam već surađivala.
2022 02 15
Nema prodaje ako se ne odgovori na pitanja, nikad me ne smetaju pitanja kakva god bila isto ako se odlučim za kupnju nečega isto pitam kako će se kupiti ako se ne ispita sve., dodatne slike i sve što zanima kupca nekako mi je to normalno, čak mi je čudno da bez ijednog pitanja netko kupi ali i tu se potrudim pa detaljno bez traženja objasnim, mada nastojim u opisu što je moguće više opisati artikl da bi kupac mogao znati što je to i ne stavljam krive takove npr. 5 marki u tagovima a na kraju nije ništa od toga,mislim da to u opisu treba znati. Neke cure ne razumiju takove pa stavljaju valjda sve marke koje vole a artikl koji prodaju nije ništa od toga. Ali većina zna i detaljno opiše pa od tih i kupimo. :D
2022 02 15
Nema pravila. Kada sam počela, mislila sam da nikada neću doći do pozitivinog feedbacka ili uopće prodanog artikla i onda se dogodi da u tjednu prodam 2-3 stvari. Moram napomenuti svejedno da su moje krpice prije bile puno bolje, nekako se izgubilo povjerenje a i ljudi se javljaju u inbox sa svakakvim ludim pitanjima pa se pitam zašto se određenim ljudima da uopće trošiti svoje vrijeme na gluposti?
2022 02 15
> nefertiti111: > Mene zanima kako kupit, poslala sam 5 upita u zadnjih par dana i nikakvog odgovora. > nefertiti111: > Mene zanima kako kupit, poslala sam 5 upita u zadnjih par dana i nikakvog odgovora. takoder... i jos mi je najgore kad se javim i kaze prodano, okej super drago mi je radi vas, ali napisite ili oznacite ili izbrisite artikl, tako sam slala jednoj curi par puta jer me bas zanimala jedna jakna jer nigdje takvu ne mogu naći da bi mi odg pa prodano je , a kako da ja znam ako ne pise da ste prodali... cuj pa
2022 02 15
Bok, cure nova sam i evo ukoliko tko hoće neka baci oko na moj profil čisto da vidim kako napredujem tj. dali što mogu poboljšat, svakako slušam savjete jer sam nova :)
2022 02 17
> Nensiiin: > Bok, cure nova sam i evo ukoliko tko hoće neka baci oko na moj profil čisto da vidim kako napredujem tj. dali što mogu poboljšat, svakako slušam savjete jer sam nova :) Bok, dobro dosla hah.. ja bih ti preporucila da neki od artikala stavis na zamjenu pa da krenes sa zamjenama za pocetak, te da nesto kupis, kako bi zadobila koju povratnu. Takoder da mozda malo prosiris sam opis artikala, da napises mjere...
2022 02 17
I da svakako stavis jos koju sliku svakog artikla, da se bolje vidi, i neki detaljcici
2022 02 17
Ako prodajete odjeću, moja preporuka je nabaviti lutku na kojoj se odjeća može fotkati. Ja sam nedavno kupila lutku od prijateljice i odjeća koju bih prije fotografirala na vješalici ili kauču poprima totalno drugačiji izgled kada ima lijep oblik. Ne mora to biti neka skupa lutka, može ih se naći i na oglasnicima, a svakako čini veliku razliku. Također je dobro staviti u oglas što više fotki i detalja (mjere, stanja, eventualna oštećenja, informacije o cijeni s dostavom itd.). :)
2022 02 26