Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pošta zagreb, slanje bez covid potvrda?

Pozdrav žene, trebala bih poslati par paketa poštom, pa me zanima postoji li neki poštanski ured u Zagrebu u kojem možete slati bez covid potvrde? Ili to ovisi od djelatnika do djelatnika?
2022 02 15
Ozbiljno? Ajme, pa super! Mislila sam da je samo HPB odustala od toga.
2022 02 15
> embrace: > Ozbiljno? Ajme, pa super! > Mislila sam da je samo HPB odustala od toga. Je, u pravu ste, samo banka.. isprike!
2022 02 15
ma već nekoliko puta bila nitko ništa mnije pitao...ponekad ovisi radi li im se...
2022 02 15
> Vicky1: > ma već nekoliko puta bila nitko ništa mnije pitao...ponekad ovisi radi li im se... U koju poslovnicu idete?
2022 02 15
u njih nekoliko - zagreb zapad i slobodno odite u različito vrijeme isti dan
2022 02 15
> Vicky1: > u njih nekoliko - zagreb zapad > i slobodno odite u različito vrijeme isti dan Izvrsno, hvala na info
2022 02 15
City Centar One
2022 02 15
> Anitich_5: > City Centar One Točno, ako mislite na West. Ni mene tamo nisu nikad tražili.
2022 02 15
Ja mislim da posta vise nema kovid potvrda?:/
2022 02 15
> aca0108: > Ja mislim da posta vise nema kovid potvrda?:/ Izgleda ovisi kako u kojem poštanskom uredu. Službeno ih je ukinula Hrvatska Poštanska Banka, a Pošta još ne.
2022 02 16
Ja sam neki dan podigla paket u Sigetu u pošti i nisu tražili potvrdu.
2022 02 16
> embrace: > Pozdrav žene, trebala bih poslati par paketa poštom, pa me zanima postoji li neki poštanski ured u Zagrebu u kojem možete slati bez covid potvrde? Ili to ovisi od djelatnika do djelatnika? Joj jucer smo se vozili na par mjesta zbog tih potvrda:/Muz mora paket poslati i odbili su ga na glavnoj veli djelatnik ne moze bez potvrde jer moze imati probleme.Ja sam nedavno otisla u postu Baruna Filipovica i pitala me za potvrdu pa sam rekla nemam nisam znala da je to jos aktualno pa mi je izasla u susret i dala paket ali rekla da drugi puta moram imati.Pa probajte tamo pitati ako vam je blizu.Recite da niste znali da jos uvijek treba pa ako prodje prodje😅dva puta sam bila s istom spikom.
2022 02 16