Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

ABOUT YOU - da li se kome desilo?

Heej, Narucila sam 2 para istih cizmica, ali drugi broj, sebi i mami. Mamine su stigle nove, u originalnoj kutiji, a moje u nekoj obicnoj i na njima se vidi da su isprobavane i nosene neko vrijeme jer je koza naguzvana. Nisu ostecene, ali vidi se da su nosene. Je li tko imao takvu situaciju i kako ste to rijesile s njima? Sad da vracam mozda nece prihvatiti povrat jer su nosene, a ja nisam kriva. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4e17d3020496da3a2eb1d3fc9530ab16.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/31a43c7d99980e5d4e6904d4c6621163.jpg)
2022 02 24
Ja sam imala bas takav slucaj. Narucila sam onaj najnoviji model kad je izasao nike blazer platform. Platila ih po redovnoj cijeni. Stigle doma na kucnu adresu u obicnoj nekoj žnj smeđoj kutiji koja je isto kvalitete 0. Već me to začudilo . Otvaram tenisice tenisice isto tako vidljivo da su bile prosetane ili nesto posto je i u ulosku unutar njih bila mrlja. Javljam se njima emailom, da sam ja narucila nove tenisice i platila ih i dobila neku u koju su samo ubacene, da li je to uopce oroginal. Oni mi javljaju da se desi nekad da nemaju original ambalazu, te da stavljaju u te, i da nije moguce da su nosene, ali da je opet moguce da jesu, da je netko poslao takve za povrat. Da mogu poslat nazad te tenisice i zatrazit poveat npvca. I da onda narucim druge. Te kad oni dobe povrat salju mi kod za popust od 30 posto. Bila sam zgrozena najradije bih sve poslala znate kamo. Ja ne znam koja si tvrtka/firma dozvoljava takve promake,iznimke jos za takav iznos. Nisam se htjela jos mucit sa povratom, cekanjem imam dosta veliku guzvu na poslu ostavila sam ih doma i sad tako stoje
2022 02 24
Za svoje novce sve bi trebalo reklamirati i vraćati, nisu nam novci pali s neba.
2022 02 24
Mislim da se desilo upravo sto ste rekli…povrat a nisu provjerili
2022 02 24
Jednom sam tako prošla ne sa te stranice nego sa druge, ali nisam odustala dok novac nisam dobila nazad, nisam više htjela robu koju sam naručila jer su mi nudili da će mi ponovno poslati, jednostavno zahtijevala sam povrat novca iako sam se malo pomučila ali da sam to ostavila loše bih se osjećala jer tako praviti budale od kupaca, čak da mi je tad netko rekao da može doći nešto u sasvim drugačijem tj. nikakvom pakiranju i nošeno to sam po parfemu odmah osjetila nebih nikad povjerovala, eto za sve postoji prvi puta a i svašta doživimo. Više gotovo ne kupujem ništa sa stranica, jer je sve divno krasno slikanje a kad roba dođe i to ne malo plaćena pravi bofl., sada kad kupujem opipam barem pa po nekoj svojoj procjeni kupim. :)
2022 02 24
Najbolje da im pošaljete reklamaciju, meni su vratili novce kad sam oprala majicu pa se pola natpisa odlijepilo, nije bilo nikakvih problema
2022 02 24
I meni se to desilo, narucila prsluk, došao je pun mucici i vidljivo uzasne kvalitete, vjerojatno nosen, vec par puta sam to primijetila i od tada više ne želim sa njihove stranice naručivati jer više nemam volju stalno vraćati robu. A i nisu nesto bogzna što jeftini. Vrlo sam nezadovoljna njima i ne naručujem više 👎
2022 02 25
I sa Zarinom narudžbom jednom, haljina je bila puna mucici, vidljivo nošena i sa flekama pudera svugdje. Ne razumijem, provjeravaju li oni uopće što šalju?
2022 02 25