Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Slučajno obrisan artikl

Slučajno sam obrisala hlače koje nisam prodala, a i dalje su na prodaju. Je li ih moguće ikako vratiti ili moram sve iz početka učitavati?
2022 03 15
Morate ponovno ucitati artikl Ne moze se vratiti I ja sam nebrojeno puta znala obrisati slucajno
2022 03 15
To se i meni dogodi kad sam preko mobitela ulogirana, samo ako malo prođem preko ikone kante za smeće ode mi artikl. Poludim na to, kad bi barem postojao prozorčić koji te pita "jeste li sigurni da želite obrisati artikl?"
2022 03 15
Ispocetka! Svako malo mi se to desi.... Dok nekad kada zelim nesto obrisati, stiscem kantu za smece ko luda dok ne obrise.. :s uzas...
2022 03 15
> Laresa: > To se i meni dogodi kad sam preko mobitela ulogirana, samo ako malo prođem preko ikone kante za smeće ode mi artikl. Poludim na to, kad bi barem postojao prozorčić koji te pita "jeste li sigurni da želite obrisati artikl?" I meni se to često desi na mobitelu. Skočni prozor bi bio baš od pomoći 😥
2022 03 15
> Laresa: > To se i meni dogodi kad sam preko mobitela ulogirana, samo ako malo prođem preko ikone kante za smeće ode mi artikl. Poludim na to, kad bi barem postojao prozorčić koji te pita "jeste li sigurni da želite obrisati artikl?" I meni se događalo... također sam razmišljala da bi prozorčić bio dobra i logična opcija...gotovo svagdje kada nešto radiš te pita jeste li sigurni, čak i više puta ponekad no čini mi se da je na ovoj stranici sve šta naprave samo korak unazad 🙈
2022 03 17