Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Prevara? Adidas Outlet Hrvatska

> marbil: > > KseniaK: > > > marbil: > > > Baš mi je žao što vam se to dogodilo :-( Ja sam jednom kupila kapi za oči od 50 eura sa fejk stranice i pošto sam platila paypalom vratili su mi novce :-) Možda da zovete banku i pokušate nešto napravit :-) > > > Ja obično za provjeru pogledam stranice na poslu gdje mi je zaštita maksimalna i ako mi piše na ekranu - > > > This site can’t provide a secure connection, onda znam da je fejk stranica...i za ovu vašu isto mi piše This site can’t provide a secure connection... > > Ja sam isto platila Paypalom izgleda fake stranica adldasyezzyhrvatska. Kako je sa povratom preko Paypala > > Pisala sam ali upućuju na komunikaciju s prodavačem. > > Kako ste dokazali da je prijevara? > Da biste zatražili povrat, idite na “ Moje kupnje ” na vašem PayPal računu. Zatim pronađite transakciju za ovu narudžbu i kliknite na nju. Odvest će vas na izbornik razlog zahtjeva za povrat i tu izaberite prevaranstaka stranica ili tako nekako je označeno... Nakon dan ili dva biste trebali od paypala dobiti potvrdu da vam je odobren povrat i onda će vam paypal vratit novce. Rok za paypal povrate je 180 dana ... > Ja sam imala slučaj sa kapima za oči i nisam posumnjala na prevaru i čekala sam više od mjesec dana paket, ali kad je prošlo skoro 2 mjeseca onda mi je bilo jasno da sam prevarena...tada sam napravila povrat novca preko paypala i sve mi je vraćeno čak i poštarina... > Meni nisu radili problem jer sam navela da nisam dobila paket niti nakon skoro 2 mjeseca. A u međuvremenu sam 2 puta kontaktirala prodavača i ništa se nisu javili.... > Možda da pričekate neko vrijeme pa opet kontaktirate paypal i napišete da nema paketa i da je rok isporuke već prošao. Pozdrav, Znate li sto napraviti ako sam platila normalnom karticom a narudzba uopce nije napravljena vec su samo skinuli novce?
2023 04 24
Strivona!!! Odite odmah u svoju banku i tražite formulare za prigovor i napišite da su vam skinuli novce a procedura narudžbe nije evidentirana niti postoji potvrda o nardžbi i napišite im podatke od prodavača... Gore je jedna cura napisala da joj je banka vratila novce (nije napisala koja).
2023 04 24
Evo i ja se pridružujem. preko 10 godina kupujem online i to uvijek plaćanjem karticom i nisam nikad imala problema. Možda zato mi i nije na kraj pameti bilo da idem provjeravati stranicu adidas outlet. Provjerila sam tek naknadno kad nisam dobila nikakvu potvrdu narudžbe, a iznos od 150 EUR mi je otisao u rezervaciju. Odmah sam kontaktirala sluzbu za korisnike PBZ banke da bi mi rekli da mobilnu transakciju ne mogu povući, samo mogu zatraziti povrat od prodavača ili da to oni naprave na moj zahtjev. napravila sam zahtjev, a onda otisla i u poslovnicu. rekli su mi isto uz info da oni sad ne mogu nista dok je jos iznos u rezervaciji, vec tek kad sjedne novac prodavaču (bila sam oduševljena, logika?!?) Znači dok je iznos još "u zraku" i da se spriječiti da sjedne na račun prodavaču, oni ne mogu ništa. Povratno će mi se javiti za 2 tjedna. Psihički sam se već pozdravila od tog novca. Ono što spominjete povrat i povlačenje vrijedi samo za transakcije koje niste vi napravili, npr ako netko drugi ima podatke vase kartice i kupuje, ali ovo je bila svjesna kupovina s moje strane. Nadam se da ću se javiti s dobrim vijestima.... Hvala curama koje su tu napisale za tu temu, iako kasno - oper mi je pomoglo da reagiram, a ne da se čudom čudim 10 dana ..
2023 05 24
> Diijana: > Ono što spominjete povrat i povlačenje vrijedi samo za transakcije koje niste vi napravili, npr ako netko drugi ima podatke vase kartice i kupuje, ali ovo je bila svjesna kupovina s moje strane. Nadam se da ću se javiti s dobrim vijestima.... Ovo nije točno, ja sam dobila povrat od svoje banke nakon popunjenog prigovora, dakle za "svjesnu kupovinu" 😉. Treba proći neko vrijeme od transakcije kako bi banka bila sigurna da proizvod nije isporučen i da se doista radi o prijevari.
2023 06 06
1 2 ... 4 5 6