Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nemogućnost odgovora na poruku

Počela sam razgovor oko kupnje artikla, no odjednom više ne mogu odgovoriti ženi na poruku u 'razgovori'. Jednostavno dok kliknem 'odgovori' već dva dana ne reagira. Događalo se još kome? Trebala bi do kraja poslati podatke jer sam već uplatila za artikl, no ne mogu sad odgovoriti.
2022 03 23
Događalo se i meni, uspjela sam kad sam promijenila preglednik ili preko mobitela
2022 03 23
Priko moba radi. Upravo poslala por 🙂
2022 03 23
Probala sam i preko mobitela no neće ni tamo. :/ Ni na računalu, ni na mobitelu.
2022 03 23
možete li početi novi razgovor
2022 03 23
i meni se to dešava, onda započnem novi razgovor.
2022 03 23
Događa li vam se možda to kada želite poslati podatke s vašim e mail adresama? Primijetila sam da se u tom slučaju ne može poslati poruka. Pretpostavljam zbog onih silnih spamova koji su bili slani tražeći odgovor na e mail i cijene u €. Nažalost, onemogućavanjem slanja takvih poruka i nama je onemogućeno poslati e mail adresu za Tisak najavu tako da ju treba nekako
2022 03 23
Kad smo kod odgovaranja na poruku - meni smeta što se u poruci ne može staviti link. Recimo - link na stranicu gdje je dodatni opis proizvoda. Ili link na stranicu za praćenje paketa Tiska. Isto nije moguće ni u forumu. Ne znam zašto - ali već neko vrijeme je tako, prije nije bilo.
2022 03 24
Ne mogu ni ja odgovoriti na poruku...a uplatila novce...i sad ne mogu poslati podatke. Užasno frustrirajuće. Pokušavam već nekoliko sati na sto načina.
2022 03 24
Obrisala sam e-mail adresu i napokon je poslalo poruku. Tako da je vjerojatno u tome problem. Zahvaljujem! :)
2022 03 24
> MarijanaDunjic: > Obrisala sam e-mail adresu i napokon je poslalo poruku. Tako da je vjerojatno u tome problem. Zahvaljujem! :) Da, da... to je to. Super da ste uspjeli!
2022 03 25
Ja ne razumijem zašto to ne poprave. Na Tisku bi zapravo trebala i e-mail adresa primatelja (iako ja uglavnom samo stavim svoju) - a sad se u poruci niti ne može poslati.
2022 03 25
@lilarose, moja je pretpostavka da se to onemogućilo zbog svih onih spamova koji su znali dolaziti u porukama, kako sam gore napisala. Možeš napisati e mail tako da razdvojiš dijelove. Npr ime . prezime @ gmail. com, a korisnica kojoj šalješ ga napiše točno, bez razmaka. Tako smo mi napravile.
2022 03 25
Oprostite, nisam se kasnije javila, no probala sam s potpuno drugog računala i sistema i poslao je poruku, a sada i na mom odjednom opet hoće. Ali da, bila je i mail adresa u porucu. U pravu ste djevojke, mora da je to na stvari! Neće poslati dok je mail u pitanju.
2022 03 31
Dobila sam normalnu poruku korisnice s e-mailom, ali linkove stranica i dalje ne želi poslati. Tako da mislim da nije to bilo zbog onih spamova... :P
2022 04 03