Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Konzum povrat

Pozdrav, kupila sam za poklon igračku kojoj nedostaje jedan dio.Plaćeno karticom i imam potvrdu plaćanja internet bankarstvom. Prošlo je od toga 3 tjedna. Bacen je račun i da li je ikako moguća reklamacija ? Razočarana sam...
2022 03 26
Cisto sumnjam s obzirom na to da nemate racun. No ako vam je blizu konzum u kojem ste kupili, nista vas ne kosta probati..
2022 03 26
Oni bi mogli naći vaš račun ako znate koji ste točno dan bili kod njih i oko koliko sati, ali sumnjam da bi im se dalo zezat s tim 😄
2022 03 26
> Valentina1965: > Oni bi mogli naći vaš račun ako znate koji ste točno dan bili kod njih i oko koliko sati, ali sumnjam da bi im se dalo zezat s tim 😄 Imam potrdu o plaćanju preko internet bankarstva. Plaćeno karticom.
2022 03 26
> Gusjenice: > > Valentina1965: > > Oni bi mogli naći vaš račun ako znate koji ste točno dan bili kod njih i oko koliko sati, ali sumnjam da bi im se dalo zezat s tim 😄 > Imam potrdu o plaćanju preko internet bankarstva. > Plaćeno karticom. Onda samo odete u Konzum ,kazete u cemu je problem Imate datum i vrijeme kad je kupljeno I moze se rijesiti Mogu oni ponovno izvuci kopiju racuna
2022 03 26
> kozmetika88: > > Gusjenice: > > > Valentina1965: > > > Oni bi mogli naći vaš račun ako znate koji ste točno dan bili kod njih i oko koliko sati, ali sumnjam da bi im se dalo zezat s tim 😄 > > Imam potrdu o plaćanju preko internet bankarstva. > > Plaćeno karticom. > Onda samo odete u Konzum ,kazete u cemu je problem > Imate datum i vrijeme kad je kupljeno > I moze se rijesiti > Mogu oni ponovno izvuci kopiju racuna Hvala Vam...
2022 03 26
Odite u Konzum pitati. Možda uspijete. 🙋‍♀️
2022 03 27
Naravno da možete vratiti. Ako vam neće u dućanu prihvatiti odite u neki veći s info pultom ili pošaljite mail sa svim podacima i oni će izvući račun To uopće nije problem, samo im se nekad u manjim dućanima ne da baviti time
2022 03 27
Naravno da je moguće, imate potvrdu i neće biti problema
2022 03 27
Ja sam imala slican problem i imala sam samo broj racuna. Zena u ducanu mi je rekla da je njoj bitan referentni broj racuna jer nemre ona ovako kopat i trazit obzurom da je previse blagajni u pitanju. Srecom racun koji sam ja inala je bio mutan i onako kedva sam razabrala barem datum kupnje i otprilike sam iznos vidjela koji je. Nazvala me tek drugi dan da je to nasla i dala mi kopiju. Radi se o super Konzumu. Tako da nadam se da cete uspjet dobit kopiju racuna i da je ova teta u mom Konzumu bila u zabludi.
2022 03 27