Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Trebam savjet

Pozz curke. Ne znam iz kojeg razloga mi je prodaja u potpunosti stala, puno bi mi značilo ako bi mi mogle dati neke savjete kako da brže prodam stvari ili što bi moglo biti bolje na samom profilu? Jel do cijena, slika, povratnih...?Puno bi mi značilo✨🥰
2022 03 27
Ovako na prvu, ja bih rekla obavezno jos dodatnih slika. Imate neke artikle sa samo jednom slikom, ubacite jos koju, malo detaljnije poslikati. Opisi su vam vise manje okej, koliko vidim, eventualno mozete jos neki malo prosiriti, bolje opisati, materijale i slicno. A sto se tice samih cijena, mislim da su okej, mozda eventualno na neke artikle malo smanjiti, no to je ipak na vama.
2022 03 27
I ja bih rekla da se još koja slikica stavi, možda bijela podloga umjesto smeđe, da se artikl bolje istakne. Sretno s prodajom! :)
2022 03 27
Hvalaa vam puno🥰
2022 03 27
Navesti točno koji je materijal jer na više mjesta vidim da za umjetne materijale piše pamuk i ne slikati na podu. Cijene su okej ☺️ I opustiti se, ja obično dobivam upite kad danima ne otvaram stranicu 😂 kad se najmanje nadate prodat cete nesto
2022 03 28
Iskreno, to što vi prodajete većinom svatko već ima doma, pa mu i ne treba...
2022 03 28