Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Blokiran član.

Imam pitanje vezano uz blokirane članove, nova sam na krpicama pa se baš i ne snalazim, uglavnom dogovarala sam se s jednom ženom oko neke hudice i super htjela sam je uzeti i dogovorile smo se oko plaćanja pouzećem bla bla i pitala sam ju da li je poslala paket jer sam joj dala podatke i vidim član blokiran..što bi to trebalo značiti?!
2022 04 22
Radi se o korisnici https://mojekrpice.hr/lariica87-399954 vidjela sam povratne.. prevara je.
2022 04 22
Jedino što ću reći je da imate sreće pa ste dogovorili plaćanje pouzećem, ne znam zašto je na to pristala ako joj je cilj pokupiti lovu, ali s obzirom da niste ništa uplatili, dobro ste prošli. Sad imate i to iskustvo pa ćete sljedeći put biti oprezniji, bitno je da vam se nije dogodilo ništa loše
2022 04 22
> kucni_bog: > Jedino što ću reći je da imate sreće pa ste dogovorili plaćanje pouzećem, ne znam zašto je na to pristala ako joj je cilj pokupiti lovu, ali s obzirom da niste ništa uplatili, dobro ste prošli. > Sad imate i to iskustvo pa ćete sljedeći put biti oprezniji, bitno je da vam se nije dogodilo ništa loše Imate pravo..to niti meni nije jasno i nadam se da ne može ništa s osobnim podatcima.
2022 04 22
Pozdrav, ja sam bila nekada blokirana ali ne znam razlog? Prodavala sam kopije a zar to nije dozvoljeno? Uvijek sam u opis napisala da je kopija jer nije mi cilj nikog prevarit. Imala sam puno pozitivnih recenzija i svejedno su mi blokirali profil. Zna netko nešto više o tome?
2022 11 03
> leptirica1711: > Pozdrav, > ja sam bila nekada blokirana ali ne znam razlog? > Prodavala sam kopije a zar to nije dozvoljeno? Uvijek sam u opis napisala da je kopija jer nije mi cilj nikog prevarit. Imala sam puno pozitivnih recenzija i svejedno su mi blokirali profil. Zna netko nešto više o tome? Kopije je zakonom zabranjeno prodavati I nije ih dozvoljeno prodavati ni na krpicama Ukoliko ne zelite probleme sa carinom,bolje da odmah naucite lekciju
2022 11 03