Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne vidim oglase, a platila usluge

Jel još netko platio usluge, a da ne vidi svoje oglase u naglašenima?
2022 04 26
Da, i vidim da se baš puno korisnika žali na to. Ne znam koliko se dugo admini stranice misle izvlačiti na to da svakom novom promjenom na stranici nastanu privremeni problemi, ali ovo postaje žalosno
2022 04 26
Evo moj trebao biti danas, a nema ga. Ako je do tehnickih problema, onda neka poprave i stave barem 1 dan vise gratis kao znak isprike.
2022 04 29
I ja sam, nekoliko puta. Primjetila sam da na dan kad se trebaju promovirati artikli nema niti pregleda niti je artikl vidljiv na stranici. Javila sam se njima, ali naravno da oni nece priznati gresku. Rekli su da ima skuplja i jeftinija verzija promoviranja. I to je to. 😂 Moramo si naci novu stranicu za prodaju! 😂
2022 05 01
Ja sam im javila u inbox i dali su mi nekoliko usluga zauzvrat, sad je sve okej. Probajte im javiti.
2022 05 03
Ja sam također dobila usluge na poklon (lijepo iznenađenje), aktivirane su prije par dana, funkcioniraju, ali zadnja usluga će se prikazati tek krajem ovoga mjeseca. Valjda je sve pretrpano. Datume promocija se može provjeriti kada odete u "postavke profila" a zatim "moje usluge".
2022 05 03