Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

prijava na profil ,a da se ne vidi?

Pozdrav! Prije mjesec i pol dana sam platila GARAGESALEOS novce za bodi i majicu. Nakon toga se dotična prestala javljati te nije nikada poslala paket. Provjeravam malo malo taj profil i iako piše da nije bila online unazad više od mjesec dana, ja vidim promjene na njenom profilu. Npr obrisala je neke oglase koji su bili pod prodanim(perike) i maknula je tekst pod opisom svog profila (da ako se kupi mislim 3 artikla ide popust 20 kn, ako još više 30 kn itd) Sada je to prazno,a nije bilo 100% KAKO JE TO MOGUĆE???????? Ždere me to jer mi je to bila jedina kupovina u 3 mj za koju sam uspjela odvojit novce i na kraju budem prevarena i zato pratim jer sam se nadala da će se javiti :(
2022 04 27
Ukoliko je prijavljena na npr. laptopu, a ne odjavljuje se i ne gasi stranicu, cijelo će vrijeme biti ulogirana, iako možda baci oko na stranicu jednom u tri dana. Također postoji mogućnost da joj je admin obrisao oglas, ali ako ste sigurni da se radi o brisanju ili uređivanju teksta u opisu profila/oglasa, ne bi bilo loše javiti se nekome od admina i vidjeti što oni misle da biste trebali napraviti s obzirom da izgleda da ste ciljano prevareni.
2022 04 27
> Blondina: > Pozdrav! Prije mjesec i pol dana sam platila GARAGESALEOS novce za bodi i majicu. Nakon toga se dotična prestala javljati te nije nikada poslala paket. > Provjeravam malo malo taj profil i iako piše da nije bila online unazad više od mjesec dana, ja vidim promjene na njenom profilu. > Npr obrisala je neke oglase koji su bili pod prodanim(perike) > i maknula je tekst pod opisom svog profila (da ako se kupi mislim 3 artikla ide popust 20 kn, ako još više 30 kn itd) > Sada je to prazno,a nije bilo 100% > KAKO JE TO MOGUĆE???????? > Ždere me to jer mi je to bila jedina kupovina u 3 mj za koju sam uspjela odvojit novce i na kraju budem prevarena i zato pratim jer sam se nadala da će se javiti :( Pronjuškaj na Njuškalu, kombiniraj, oduzimaj i dodaj i dobiti ćeš korisnicu Garagesaleosijek. Nema niti jedan artikl, ali ima broj mobitela pa joj pošalji poruku ili je nazovi i traži svoj novac. Rastavila sam, spoji link, jer mi neće prihvatiti ako ga c/p https:// www.njuskalo.hr/ korisnik/Garagesaleosijek
2022 04 27
> Blondina: > Pozdrav! Prije mjesec i pol dana sam platila GARAGESALEOS novce za bodi i majicu. Nakon toga se dotična prestala javljati te nije nikada poslala paket. > Provjeravam malo malo taj profil i iako piše da nije bila online unazad više od mjesec dana, ja vidim promjene na njenom profilu. > Npr obrisala je neke oglase koji su bili pod prodanim(perike) > i maknula je tekst pod opisom svog profila (da ako se kupi mislim 3 artikla ide popust 20 kn, ako još više 30 kn itd) > Sada je to prazno,a nije bilo 100% > KAKO JE TO MOGUĆE???????? > Ždere me to jer mi je to bila jedina kupovina u 3 mj za koju sam uspjela odvojit novce i na kraju budem prevarena i zato pratim jer sam se nadala da će se javiti :( Neznam ni ja kako je moguce, ali moguce je. Bas nedavno sam imala suradnju i kad sam gledala profil pisalo je da je zadnji log bio prije 11 dana,sto je ne moguce jer je komunicirala samnom..
2022 04 27
I ja sam primjetila da je to moguće. Kod jedne korisnice piše da je zadnji log on bio prije dosta dana, a međuvremenu smo normalno komunicirale i prodala sam joj artikl...
2022 04 27
Da, moguće je ali ni sama ne znam na koji način... Bilo je slučajeva da sam se dopisivala s korisnicom, a na njezinom profilu je pisalo da tjednima nije ulogirana
2022 04 28
Hvala curke na odgovorima. Sad imam potvrdu da nisam luda i da ne umišljam :')
2022 04 29
ostane prijavljena, cesto mi se dogodi
2022 04 30