Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Upozorenje! Prevare na Njuskalu

Jedan tipican primjer pokusaja prevare na Njuskalu. Srecom upoznata sam s tim jer nije prvi put da mi se javljaju preko wappa. Prije su to bili mahom inozemni brojevi, sad su poceli i s nasih (+385). Video koji mi je poslan na kraju naravno nisam otvorila jer pretpostavljam da se radi o virusu. Broj sam prijavila i blokirala. Budite oprezne! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/55423660730535c51f6487e5d7a0344d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b3e55f0d395558f42d5d3c4730c42268.jpg)
2022 05 07
Ma da , to traje već godinama, čim spominje kurirsku službu, kurira i slično
2022 05 07
Nisam aktivna na njuskalu pa nisam dozivjela, ali sam ovdje cula za to. Ali me zanima kako varaju kad kaze da ce uplatiti unaprijed iznos? 🤔
2022 05 07
> Desinićka: > Nisam aktivna na njuskalu pa nisam dozivjela, ali sam ovdje cula za to. Ali me zanima kako varaju kad kaze da ce uplatiti unaprijed iznos? 🤔 Posalje link na kojem trazi da se ukuca broj kartice tvrdeci da ce na taj nacin prebaciti novac. U tome i je cijela caka jer jos uvijek ima ljudi koji ne znaju da se broj kartice nikome ne daje i da on nije potreban za uplatu vec samo i iskljucivo iban. U trenutku kad ukucate broj kartice skine/ukrade odredeni iznos novca koji ste upisali na linku. U principu mu na taj nacin nesvjesno date sve podatke da vam hakira racun.
2022 05 07
Ajoj koma.
2022 05 07
Ljudi se navuku jer su jako domisljati s tim linkovima - stave logo od Njuskala i tesko je naslutit da je sve lazno. Sad jos pisu i s HR brojeva. I ja sam prvi put mislila da je sve ok dok nisam na linku vidjela da me trazi broj kartice, a ne iban. Tu sam shvatila da nesto ne stima. Odmah sam se javila Njuskalu i oni su mi potvrdili da je rijec o prevari. Nazalost stariji ljudi koji ne znaju da se nista osim ibana ne daje cesto nasjednu…
2022 05 07
> Dorinaa: > Ljudi se navuku jer su jako domisljati s tim linkovima - stave logo od Njuskala i tesko je naslutit da je sve lazno. Sad jos pisu i s HR brojeva. I ja sam prvi put mislila da je sve ok dok nisam na linku vidjela da me trazi broj kartice, a ne iban. Tu sam shvatila da nesto ne stima. Odmah sam se javila Njuskalu i oni su mi potvrdili da je rijec o prevari. Nazalost stariji ljudi koji ne znaju da se nista osim ibana ne daje cesto nasjednu… Sad ima upozorenje na njuškalu da se daje samo IBAN i ime/prezime.
2022 05 08
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija