Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ucitavanje fotografija

Jel samo meni nece ucitati slike ili ima jos netko takav problem? Nece ni kad ispunim podatke, nece prije podataka svih..ili je to samo do ovog odlicnog telemacha i njihovog signala..gasila i palila sam mobitel, ali i dalje nece😒
2022 06 10
Izgleda da je neki opsežniji problem... ja ne vidim čak ni ranije učitane slike :o ne vidim ni vlastitu profilnu >:(
2022 06 10
> NadaMihaljevic: > Izgleda da je neki opsežniji problem... ja ne vidim čak ni ranije učitane slike :o > ne vidim ni vlastitu profilnu >:( Pa evo bas i ja gledam svoje artikle i ne vidim vecinu artikala
2022 06 10
Upravo tako, jutros sam dobila nekoliko upita za par artikala i naravno, kupci ih ne mogu pogledati te mi nije druge nego ponovno ih slikati i slati slike pojedinačno na viber! Glavno da su cijene usluga otišle u nebo. Doista, nemam riječi.
2022 06 10
> mirela1956: > Upravo tako, jutros sam dobila nekoliko upita za par artikala i naravno, kupci ih ne mogu pogledati te mi nije druge nego ponovno ih slikati i slati slike pojedinačno na viber! Glavno da su cijene usluga otišle u nebo. Doista, nemam riječi. Upravo to!!
2022 06 10
> NadaMihaljevic: > Izgleda da je neki opsežniji problem... ja ne vidim čak ni ranije učitane slike :o > ne vidim ni vlastitu profilnu >:( Kod mene ista stvar 😕
2022 06 10
"Poštovana, Problem se protegnuo i na druge naše stranice pa naši informatičari traže grešku." Javila sam im se jučer zbog neuspješne nadopune novčanika, ovo je njihov odgovor, ali izgleda da stranica ima malo više tehničkih problema trenutno. Tako da cure, samo strpljenje, dok se ti problemi ne riješe možemo samo čekati :) (ali vidim da je na mobitelu bolja situacija nego na PCu)
2022 06 10
> kucni_bog: > "Poštovana, > Problem se protegnuo i na druge naše stranice pa naši informatičari traže grešku." > Javila sam im se jučer zbog neuspješne nadopune novčanika, ovo je njihov odgovor, ali izgleda da stranica ima malo više tehničkih problema trenutno. Tako da cure, samo strpljenje, dok se ti problemi ne riješe možemo samo čekati :) (ali vidim da je na mobitelu bolja situacija nego na PCu) Nije tolko ni do stprljenja..imam ga hvala Bogu Nego dosta nas se trudi da stranica i dalje funkcionira i kolko tolko opstaje i usput da zaradimo nesto, a ovakve greske su im postale jako ceste plus reklame, oglasi, poskupljenje usluga itd.
2022 06 10
> Kristina_kika: > Jel samo meni nece ucitati slike ili ima jos netko takav problem? Nece ni kad ispunim podatke, nece prije podataka svih..ili je to samo do ovog odlicnog telemacha i njihovog signala..gasila i palila sam mobitel, ali i dalje nece😒 Imam isti problem.
2022 06 10
Ista stvar kao i kod ostalih. :s
2022 06 10
Ocito opet nestaju slike,ranije kad su nestale,sve se je moralo ponovno ucitavati :@
2022 06 10
Auuuuu, imate li sve fotke u jednoj mapi na računalu?? Ako bude trebalo ponovno postavljati trebat će čelični živci,,
2022 06 10
Pokušavam od 7h, isto sam mislila da je problem u mom netu. Uglavnom ima nas još. Nadam se da će problem biti riješen, bez štete na našim profilima! 🤞
2022 06 10
Sve kao što su korisnici napisali i kod mene je,!
2022 06 10
Nadam se samo da slike nisu otišle u nepovrat kao i prošli put kad se slično desilo.
2022 06 10
1 2