Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Serum za obrve

Drage moje zene, da li mi netko moze preporuciti dobar SERUM za obrve. Naime, imam kriticno slabu sivu dlaku obrva, pustam ih mjesecima no nema bas popravka...Cula sam za dobra iskustva zena koje su zadovoljne razlicitim pripravcima za rast obrva s ricinusovim uljem. Ima li neka od vas da je koristila nesto jos osim ricinusa? :)
2022 06 14
Ja već godinu dana pijem Nutrigoldov MSM (zbog zglobova), ali često se spominje i za rast kose : ) jasno mi je potpuno zašto : ) jako utječe na dužinu dlake, na kosu i trepavice i obrve, ali nažalost i ono što ne želimo (nikada nisam imala tako dugačke dlake na rukama). Nažalost nisam primjetila da utječe na gustoću, međutim obrve mi izgledaju puno gušće zato što je pojedinačna dlaka duža... pa vidite isplati li vam se samo zbog toga
2022 06 14
Meni je ricinusovo ulje odlicno tako da ni nisam razmisljala da koristim nesto drugo s tim da ga ne koristim za obrve ali dlaka je dlaka. Najvise ga koristim za zdravlje koze tjemena i kosu, prije svakog pranja kose s tim da ga zagrijavam u vodenoj kupelji prije nanosenja na tjeme i tako drzim 15-30 min kako kad sam raspolozena…zagrijano malo smrducka ali nista strasno, kad se opere kosa sa samponom poslije sve je ok. ponekad ga koristim i za trepavice (imam prirodno dovoljno duge i guste ali zelim ih sto vise ojacati) i nanosim ga samo na korijen trepavice
2022 06 15
nedavno je The ordinary dobio serum sa trepavice i obrve, makar mislim da ga jos nema kod nas, ali ako narucujete ima na sluzbenom webu
2022 06 15