Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Intolerancija na hranu -Bioval

Cure, naisla sam na ponudu za intoleranciju na hranu u Biovalu, jako snizeno. Iz krvi ili iz kose. Zanima me ima li tko iskustva tamo? Koliko sam citala, ljudi su dosta zadovoljni, ali sam takodjer citala i da je to bacanje novaca (pogotovo iz kose). Zanimaju me vasa iskustva :)
2022 06 27
Bacanje novaca, presmiješno i neprovjereno, to je neka metoda biorezonanca i iskreno nema veze s vezom. Moj nadobudni mužek je otišao na to dok smo mi doma krepavali od smijeha. Još je uz sve to dobio i neki čip koji se nalijepi na bocu vode pa izvlači sve negativno i nešto još, ali ne mogu se sjetiti. Iskreno meni je to presmiješno, a ne moram ni reći da je on naknadno i sam shvatio koliko je to zapravo nerelano. On je to platio oko 1000-1500kn i nije ta firma, ali je ista kao ta samo radi pod drugim imenom. I još je dobio preporuku nekih hrpu dodataka prehrani. Iskreno slušala sam ga s pola uha jer on inače voli isprobat svašta što čuje, a da je novo. Što se tiče ovog s kosom to je bacanje novaca, što se tiče vađenja krvi nije(radila sam to nekad na Srebrnjaku u bolnici), tako da definitivno neke osnovne namirnice su ok za pogledat, isključivo vađenjem krvi u ovlaštenim klinikama.
2022 06 27