Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Bežične slušalice iskustva

Hej! Zanima me koje bežične slušalice imate za preporuku, znači da je dobra kvaliteta zvuka, da ne čuju ljudi oko mene što svira na slušalicama dok ih nosim, da im je baterija dobrog trajanja i da je cijena pristupačna?
2022 07 09
Pozz,xiaomi bežične slušalice su zakon.Imam ih već dvije godine.Odličan zvuk, cijena oko 500 kn,a o kvaliteti govori sve kad mi je jedna od njih pala u kantu s vodom i dalje rade kao nove...🤭
2022 07 09
Samsung Galaxy Buds Live. Odlicne su. Mozete ih pronaci na marketplaceu/njuskalu i za 400,500 kn nove neotpakovane jer su se prosli mjesec dijelile uz kupnju mobitela a redovna cijena im je oko 1400.
2022 07 09
Moja preporuka su Samsung galaxy buds plus, odlicne in ear slusalice, nemaju latencije i imaju noise canceling opciju. Odlicne su mi za trcanje jer ne ispadaju. Imala sam i Samsung buds live ali one su ear buds pa su mi ispadale. Suprug koristi Senheiser Momentum true W, isto su in ear , vrhunske, ali paprena cijena.
2022 07 10
Samsung Galaxy Buds 2. Odlične, lijepo sjedaju u uho (nije ih teško namjestiti pa ne ispadaju 😂), ne čuje se glazba van i zvuk perfektan 😊 Baterija u komadu izdrzi 7-8 sati (za slusalice, ne za stalak- stalak puno dulje) sto je super 🥰
2022 07 10
Drage zenice i mene ovo zanima, te dali ikoja zna/koristi na iPhone-u slusalice a da nisu iPhone AirPods?> Lorena66: > Hej! Zanima me koje bežične slušalice imate za preporuku, znači da je dobra kvaliteta zvuka, da ne čuju ljudi oko mene što svira na slušalicama dok ih nosim, da im je baterija dobrog trajanja i da je cijena pristupačna?
2022 08 15
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija