Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne mogu kreirati oglas ?

Pozz curke 😁 Zadnjih 2 mj pokušavam učitati par artikala preko moba, sve ukucam unesem i jednostavno kada stisnem “Upload artikl” mi ne reagira. Sve je ispunjeno ništa ne fali, da li je i vama tako ? 😒 Inače ne bi pisala temu, ali već 2mj 😅
2022 07 21
Meni preko moba ne da vise od 2 taga da stavim. Mozete screenat i stavit ovdje pa da vidimo u cemu je problem.
2022 07 21
> MedalineB: > Pozz curke 😁 > Zadnjih 2 mj pokušavam učitati par artikala preko moba, sve ukucam unesem i jednostavno kada stisnem “Upload artikl” mi ne reagira. Sve je ispunjeno ništa ne fali, da li je i vama tako ? 😒 > Inače ne bi pisala temu, ali već 2mj 😅 I meni isto tako...neće,pa neće🤨
2022 07 23
Ja nemam nikakvih problema. Zadnjih tjedan dana sam stavila dosta novih artikala
2022 07 23
Malo detaljnije pogledajte jeste li sve dobro ispunili ili stavite screenshot pa vam možda možemo vidjeti u čemu je problem. Ovako bez da vidimo u čemu je problem ne možemo vam pomoći
2022 07 23
> AntonijaP90: > Malo detaljnije pogledajte jeste li sve dobro ispunili ili stavite screenshot pa vam možda možemo vidjeti u čemu je problem. Ovako bez da vidimo u čemu je problem ne možemo vam pomoći Sve sam ispunila,ali nece
2022 07 23
Isto nemam nikakvih problema možda da stavite tu da Vam pokušamo pomoći nešto sigurno radite krivo. :D
2022 07 23
Predugi naslov, Fotografija nije u parametrima, Predugi tag ili previše tagova, Nije označena boja, stanje, veličina, materijal... Provjeri korak po korak.
2022 07 24
Prvo zlatno pravilo očistite cache Drugo zlatno pravilo smanjiti veličinu/rezolucija slika Treće provjerit jeli sve u redu napisano ;)
2022 07 24
Ja sam konacno uspjela..nekako☺
2022 07 24