Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Revolut kartica pitanje za one koji imaju

Pozdrav! Jucer sam napravila karticu bas sam jako zadovoljna i sada dam iban za uplatu jednu medjutim kaze mi gosp. da uplata ne prolazi sa njegovog tekuceg/ili ziro racuna Pa za one koji ju imaju dali se moze sa bankaa uplacivati na Revolut ili ne?
2022 07 30
Može. Ali iban počinje s LT vjerojatno pa to zna biti problem Ja ne koristim revolut za uplate, ali za uplatiti nekom drugom je super
2022 07 30
Da… Samo ne kuzim kao kako uplata nije prosla iban je vazeci > TinTina987: > Može. Ali iban počinje s LT vjerojatno pa to zna biti problem > Ja ne koristim revolut za uplate, ali za uplatiti nekom drugom je super
2022 07 30
> ivaa5564: > Da… > Samo ne kuzim kao kako uplata nije prosla iban je vazeci > TinTina987: > > Može. Ali iban počinje s LT vjerojatno pa to zna biti problem > > Ja ne koristim revolut za uplate, ali za uplatiti nekom drugom je super Jer je kao uplata u inozemstvo. Ako gospođa ima običan tekući, možda nije dozvoljeno Ja sam sebi znala prebacivati iz zabe na revolut, ali to ne ide preko isplate na iban nego preko autorizacije u aplikaciji i to bi funkcioniralo Na drugi nacin nisam nikad dobila uplatu s hrvatskog računa
2022 07 30
Neke mbanking aplikacije nemaju opciju uplate na inozemne racune, pbz je tek nedavno to omogucio. Ako imaju jeste im dali swift broj i sve ostalo sto treba za takve transakcije?
2022 07 31
Pozdrav krpicarke! Vjerojatno ste vec culi za Revolut - modernu verziju banke. Mogu dobiti 40€ bonusa ako pozovem prijatelje. Dijelimo pola-pola! Znaci tko se registrira preko mene na Revolut i ispuni ove uvjete: Potvrditi identitet (potrebna osobna) i proći provjere pod nazivom "Upoznaj svoga klijenta" (KYC) Nadoplatiti svoj račun povezivanjem na drugi bankovni račun ili pomoću bankovne kartice Naručiti fizičku Revolut karticu (poštarina ispod 7€) Odraditi 3 kupovine veće od 5€ (može se koristiti odmah virtualna kartica) Uplacujem mu preko revoluta 20€  Uplata je vidljiva odmah. Javite se porukom za dodatne info i za link preko kojeg se registrirate. Revolut mi se stvarno pokazao odlicnim, vođenje racuna je besplatni, transfer s racuna je bez naknada, uplate sjednu odmah, sto je suoer za krpice, karticu imate na mobitelu, imate mogucnost stednje, kupovina kripto valuta...itd  Ako imate pitanja slobodno se javite, ja sam se preporodila s ovim, također sam preko linka prijateljice odlucila probati i nisam pozalila  :)
2023 08 30