Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Koje vitamine kupiti

Nakon krvnih pretraga utvrđen mi je veliki nedostatak vitamina D i zeljeza Kakvi su tocno nalazi ne znam,jer mi doktor nije pokazao Dobila sam od doktora veliku dozu vitamina D u injekciji,koju sam platila 25 eura I na recept sam dobila tablete zeljeza za narednih 6 mjeseci,jer se piju svaki drugi dan E sad buduci da bih uzela vitamin D,ne znam koju marku kupiti,jer ih ima more Inace sestra kod doktora,koja mu je ujedno i zena mi je htjela uvaliti neke njemacke vitamine za sve i svasta,bar 150 eura mjesecno,koje bi gle cuda trebala dozivotno uzimati Naravno ona radi za tu firmu pa to uvaljuje svima,i kolegici koja ide isto kod njih je uvalila nekoliko vitamina,bez kojih se ne moze Koju marku vitamina D kupiti a da vrijedi nesto?
prije 6 dana, 08:38
Nemam preporuku i ne znam koji je najbolji, ali ja sve suplemente koji mi trebaju kupujem na iHerb, Isti brandovi koji se kupuju kod nasu ljekarnama su po 30-40% jeftini na iHerb, a ima baš ogroman izbor i drugih povoljnijih brandova. Uz željezo je inače obvezan i vitamin C. Dostava je nekih 7 dana i nema carine : edit. možda vam je za D vitamin trenutno dovoljno 15-tak dnevno na suncu ;)
prije 6 dana, 09:40
Pozdrav Mi koristimo vitamine iz Pyrusa. Što se tiče konkretno d vitamina , možda će biti dovoljno boravak na suncu ili da jedete više ribe. Za željezo je dobro uzimati čaj ili sok od koprive i cikle.
prije 6 dana, 10:32
> iskrica83: > Pozdrav > Mi koristimo vitamine iz Pyrusa. Što se tiče konkretno d vitamina , možda će biti dovoljno boravak na suncu ili da jedete više ribe. > Za željezo je dobro uzimati čaj ili sok od koprive i cikle. Ribu ne jedem nikako,nikada Ja sam jedini clan obitelji koji ne konzumira ribu,mozda zato i fali vitamin D Tako da trazim zamjensku varijantu
prije 6 dana, 11:11
A, kaj vele, koliko bi trebalo IJ dnevno?
prije 6 dana, 12:41
I ja naručujem s iherba vitamine, kod nas su preskupi. Obično uzimam od Now ili California Gold Nutrition. Ako je veliki nedostatak uzima se nekoliko tjedana od 5000 do 10 000 IU i obavezno uz K2, a onda smanjiti na 1000 - 4000 IU i opet kontrolirati krv. Neki brendovi imaju kombinaciju D3 i K2, ali većinom sadrže oblik vitamina D koji se slabije apsorbira, pa preferiram uzimati odvojeno. Uzimam K2 od Natural factors (kanadski brend).
prije 6 dana, 13:23
> Nitospitos: > A, kaj vele, koliko bi trebalo IJ dnevno? Nije mi tocno rekla Samo da bi trebala narucit bas taj njemacki vitamin D 5000 Iskljucivo samo to,jer sve sto se u ljekarnoj ili Dm- i slicno prodaje,ne valja nista
prije 6 dana, 15:00
Pocelo je ovako: Primjetila sam da mi nesto fali u organizmu Pa sam pomislila da nije mozda stitnjaca Otisla sam u privatnu kliniku na pregled,sve je bilo u redu,nalaz salju mom doktoru Ali da za svaki slucaj izvadim hormone stitnjace,da se vidi jel sve u redu,to moram kod svog doktora I odem za 7 dana da vadim krv Na to ce ta ista sestra:da sto sam ja bila na pregledu stitnjace,da tko me je poslao tamo,da oni to ne znaju pregledati,da sam trebala kod svog doktora doci zbog toga I ajde razgovor kod doktora,pa vađenje krvi,te za 7 dana da dođem Dolazim za tjedan dana,kazem njoj da sam dosla zbog nalaza krvi Iste sekunde ona pocne brojati Joj pa tebi su nalazi jako losi,fali ti vitamin D,zeljezo ti je lose Trebala bi ti uzimati vitamine,evo sad cu ti ja pokazat koje ja narucujem,pa ti mogu sve naruciti To ti sve treba Ja pitam jel mogu sama to narucit Njemacka je firma mora se njih direktno zvati,moras pricati njemacki,reko nema problema Valjda 6 puta mi je ponovila da mi ona moze narucit I da ona meni ta 2 lista s popisom koje imaju Nisam nikad cula za firmu Natu Gena Iz toga razloga pitam koju marku vitamina uzeti Ne igra meni ulogu jel 5 ili 50 eura bocica Valjda za svoje zdravlje mogu izdvojiti
prije 6 dana, 15:14
Da, malo mi je čudno da ne daju na recept AKO TI TOLIKO TREBA🤔 Aha, to je možda 5000 ij? Jer tak visoke doze se nemogu tek tak kupit, ne? Ovo kaj se kupuje po ljekarnama su niske doze. Moja mama pije ja mislim 25000,baš ću ju pitat jel to dobila na recept
prije 6 dana, 15:24
To je onda nešto kao Mercola "posebni" vitamini, zapravo obično napuhavanje cijene, ali tko im vjeruje, neka kupuje od njih ¯\_(ツ)_/¯ Vitamin D je općenito jedan od najjeftinijih vitamina uz vitamin C, mjesečna zaliha košta manje od 5 dolara. Ako je brend pouzdan i sastojci ok, realno nema potrebe plaćati više za isti učinak.
prije 6 dana, 15:41
Ma, da, bezveze izmišljavaju, nešto kao zepter😃evo, ja ove pijem, sad sam se sjetila da i ja po zimi uzimam ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a8001b1d15544c00f5a9cab7810d55f0.jpg)
prije 6 dana, 16:13
Kupila sam B Kompleks Antistres od Kala, mislim i dobila jaku alergiju. Prestala piti.
prije 6 dana, 16:18
Pila sam ove sa myprotein stranice: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/567d7866026d04c742452ac862a585c2.jpg)
prije 6 dana, 17:26
> Nitospitos: > Da, malo mi je čudno da ne daju na recept AKO TI TOLIKO TREBA🤔 > Aha, to je možda 5000 ij? > Jer tak visoke doze se nemogu tek tak kupit, ne? Ovo kaj se kupuje po ljekarnama su niske doze. > Moja mama pije ja mislim 25000,baš ću ju pitat jel to dobila na recept Pa bas to,ako sam za zeljezo dobila,i to su neke njemacke,dosta jake Da je Vitamin D toliko kritican,dao bi recept i za to Reko mi je da se suncam vise,i unosim hranu s vise vitamina Sve ostale preparate mi je sestra htjela uvalit ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/56e86a3f45d4d4c9622b96dba2fc7e93.jpg) Ovo su tablete zeljeza sto pijem,mozda je vec netko koristio
prije 6 dana, 18:06
I te su njemačke?! Bogmeč, doktor je u talu😂😂😂! Probaj ove kapi, te su 14000, neka smiješna cijena...
prije 6 dana, 19:04
1 2 3