Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Krpice i euri?!

Zna li netko kada stranica prelazi iz kuna u eure i hoće li biti neko vrijeme prilagodbe? Zna li se šta 😄
2022 08 20
O tome sam i ja neki dan razmišljala :')
2022 08 21
kad bude znat ćemo
2022 08 21
Vjerojatno od Nove godine, čim nam place i primanja budu u eurima :D
2022 08 22
Mora postojati vrijeme prilagodbe, znam da ce se i u trgovinama moci placati u kunama, a ostatak cete dobiti u eurima dok se ne naviknemo😊
2022 08 24
Pitanje je hoće li krpice preživjeti dok dođe euro. Ne znam koja je budućnost ovog projekta, ali čini mi se da ga "vlasnici" polako napuštaju. Nema više ni admina, a novih članica također alarmantno malo. Nema se ni volje za ulaganje, već godinama su promjene minimalne, a najčešće unazade stranicu ili nemaju praktičnu namjenu.
2022 08 27
> embrace: > Pitanje je hoće li krpice preživjeti dok dođe euro. Ne znam koja je budućnost ovog projekta, ali čini mi se da ga "vlasnici" polako napuštaju. Nema više ni admina, a novih članica također alarmantno malo. Nema se ni volje za ulaganje, već godinama su promjene minimalne, a najčešće unazade stranicu ili nemaju praktičnu namjenu. tako nekako, promjene su potpuno promašene. šteta.
2022 08 27
I evo nam eurićaa
2022 09 01