Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Asos-preusmjeren paket

Pozdrav svima, Ne znam je li netko narucivao zadnjih dana s asosa,ali HP je meni preusmjerio paket na neki paketomat bez da su mi i pokusali dostaviti doma. Ljuta sam jer mi je bitan sadržaj u paketu i ne znam zasto placam dostavu kad moram okolo ici i traziti svoj paket. Nemam ni onu sifru kojom se predigne paket. Ima li netko slicno iskustvo? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/04173f80844da2a8d44dc753d35127d2.jpg)
2022 08 26
Baš je neki dan bila tema, kaže žena jedan joj preusmjerili na paketomat, a drugi paket normalno došao na kućnu adresu. Očito im je to nova praksa, pitaj boga zašto
2022 08 26
> embrace: > Baš je neki dan bila tema, kaže žena jedan joj preusmjerili na paketomat, a drugi paket normalno došao na kućnu adresu. Očito im je to nova praksa, pitaj boga zašto E da ,znam da sam vidjela neku temu u nekoj grupi na fb o tome ,ali nikako pronac. Ako znate gdje je posaljite 😁 A bas sam ljuta,jer nemam niti onaj kod kojim se moze predignit s paketomata,a bitno mi je 🥺
2022 08 26
> petra3007: > > embrace: > > Baš je neki dan bila tema, kaže žena jedan joj preusmjerili na paketomat, a drugi paket normalno došao na kućnu adresu. Očito im je to nova praksa, pitaj boga zašto > E da ,znam da sam vidjela neku temu u nekoj grupi na fb o tome ,ali nikako pronac. Ako znate gdje je posaljite 😁 > A bas sam ljuta,jer nemam niti onaj kod kojim se moze predignit s paketomata,a bitno mi je 🥺 Tema je na krpicama, ja sam isto komentirala, zovite službu za korisnike i tražite da vam dostave paket na kućnu adresu sto ste i platili.
2022 08 26
Evo zvala sam svoju postu i izrazito neljubazna osoba mi je rekla da je paket na paketomatu (ne znam ni kojem) ,da ona ne zna zasto mi nisu ni pokusali dostavit i da cekam poruku s kodom. 🤬🤬🤬
2022 08 26
Poslati asosu pritužbu i objasniti što se počelo događati. Neko vrijeme za povrat pošta nije davala apsolutno nikakav dokaz da je poslano, ja sam im nekoliko puta nakon povrata napisala što se događa, moje neke frendice isto i eto praksa se promijenila 😅 ne vjerujem da je zbog nas, ali ako je puno ljudi na neki problem ukazalo, oni reagiraju, poštu našu boli briga.
2022 08 26
A evo vidim da to rade i s About you i sl. tako da nije Asos puno tu kriv. Najbolje bi im bilo uopce ne surađivati s njima. Poslala sam prigovor pošti jer je to stvarno bezobrazno. Ja sada ne mogu do svog paketa jer nemam taj kod za preuzimanje,jedino da im razbijem paketomat 😂
2022 08 26
Tako meni s About you ali uspjela sam preusmjeriti u postansi ured Znaci nitko nije ni pokusao dostaviti ni nista
2022 08 26
Ne kažem da je Asos kriv, ali neka znaju kako posta posluje, isto tako se žaliti na poštu Ay, možda im dosade pritužbe pa se prebace na neku drugu dostavnu službu. Ja inače dosta narucujem, ali nisam imala problema još takvih.
2022 08 27
Nastavak sage... Jos nisam dosla do paketa. Jucer me zove covjek iz poste i pita je li mi dobro navedena adresa s obzirom da je dostavljač stavio da nije dobra i nije uopće dostavio paket. Potvrđujem da je adresa dobra i molim da mi dostave doma vise taj paket s obzirom da sam to i platila. Pita on zelim li na paketomat ja kazem da ne zelim,nije mi uopće usput. Kaze u redu sutra stize paket. Oko 7 ujutro dolazi poruka da je paket na dostavi ...cekam ja... U 9 i nesto dolazi poruka paket je na paketomatu 😳 .. Zovem postu da mi dostave paket kuci kako je i dogovoreno ,javlja se zena i govori guzva mi je sada ja sam tek 2 dana ovdje,prenijet cu poruku 🙄 Ja stavrno ne znam sta oni rade..trebala bih preimenovati temu u "Nesposobnost HP" .
2022 08 30