Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Majka pobjegla od oca nasilnika

Ćao ljudi! Tražim pomoć u prodaji odjeće kako bih mogla skupiti novac i napustiti roditeljsku kuću. Imace zivim u malom selu i bavim se uzgojem povrća od čega i živim... Naime, majka je otišla iz kuće bez da je to ikoga obavijestila...otac je pun gnjeva, ima želju za osvetom, ucjenjuje mene i sestre.. ne smijemo se čuti s njom. Inače je otac i prije imao ispade bijesa prema majci i meni, verbalni napadi... jedna seka se snašla, ali i ja moram iz kuće jer ovo je ludnica... tražim i posao sa smještajem na Jadranu, recimo dostava [imam vozacku b kategorije] ,logistika, čišćenje. Unaprijed zahvalna za bilo kakvu pomoć 🍀 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/cf9d8da9f6ebd245064f3e8f9af60603.jpg)
2022 08 29
Da pokušate u nekoj od zaštitarskih tvrtki? Većinom nude smještaj i daju podršku pri izradi licence!
2022 08 30
Btw. gdje Vam je ponuda odjeće?
2022 08 30
Isto pitanje gdje Vam je odjeća? da na taj način pomognemo.
2022 08 31
Pozdrav, pokusala sam uploadati slike odjeće,ali jednostavno ne želi uploadati :/
2022 08 31
> malllaaaa: > Da pokušate u nekoj od zaštitarskih tvrtki? > Većinom nude smještaj i daju podršku pri izradi licence! Koje zastitarske tvrtke? Hvala na savjetu
2022 08 31
Klemm uvijek traži nove zaposlenike pa možete probati kod njih za početak
2022 09 01
Oca prijaviti policiji ako niste vec.
2022 09 02
> Sandra1812: > Klemm uvijek traži nove zaposlenike pa možete probati kod njih za početak Daa, za početak kod njih, korektni su po pitanju licenci i smještaja, jaki su u detektivi. Plaće su manje-više mizerija u toj branši, previše prekovremenih bude jer im fali ljudi...
2022 10 09