Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Primjena pogrešnog tečaja za konverziju u Euro

RH fiksirala je tečaj za preračunavanje cijena u valutu Euro i to na 1 euro=7,53450 kuna. Na mom profilu za ametist ogrlicu čija je cijena 200,00 kn stoji protuvrijednost od 28,57 Eura Ako se po službenom tečaju preračuna 28,57x7,53450 =215,26 kn Koristi se pogrešan tečaj za konverziju! Budući da Admin ne odgovara na poruke; pitanja, zamolbe, pritužbe, prijedloge nadam se da će vidjeti ovu objavu na forumu!
2022 08 31
Uopće nisam iznenađena. Može li ekipa koja vodi ovu stranicu jednu stvar napraviti kako treba? ,:)
2022 08 31
Ma ovo im je totalno neozbiljno....Znači oni su autonatizmom, izgleda, sve naše artikle preračunali i u euro po svom izmišljenom tečaju!!
2022 08 31
da, i ja sam primijetila, meni je nešto što je 70 kn = 10 eura postavili su proizvoljno neki svoj tečaj
2022 08 31
Da da nije ovo u redu samo mi je čudno da onaj tko vodi tu stranicu ćuti na to????????? :s da ne kažem još koju goru jer malo dijete već zna pretvoriti kune u euro.
2022 08 31
> bambi_Zg: > da, i ja sam primijetila, meni je nešto što je 70 kn = 10 eura > postavili su proizvoljno neki svoj tečaj Ma oni su fino zaukružili 1€ =7,00kn... ko će se njima sad zezat sa onom "sićom" iza zareza.
2022 08 31
sve me strah da će nam i plaće tako obračunati
2022 08 31
Krenulo je a kad nam sad počnu u trgovinama zaokruživati na 1 euro na 8 kn , mislim da već sad moramo sve dobro pratiti :D :s
2022 08 31
Joj kako smo kritične, pa polako. Možda je ovo samo testna proba :) Budu složili kako treba. Još ima 5 dana vremena, nemojmo paničariti odmah. :")
2022 08 31
Možda smo kritične ali zamislite da napravite Kupoprodajni ugovor sa testnom probom što bi se dogodilo ,:)
2022 08 31
Cendrave smo, koliko vidim išlo se nama u korist ;) Bude se to složilo, još nije ni službena objava, kako su napravili dvojno prikazivanje cijena. Strpljen, spašen . Do tada deremo mi po kunama :")
2022 08 31
> Groovy: > Joj kako smo kritične, pa polako. Možda je ovo samo testna proba :) Budu složili kako treba. Još ima 5 dana vremena, nemojmo paničariti odmah. :") Ukazala sam na pogrešku. Zar je u tome problem? Moj je komentar dobronamjeran jer sam član ove zajednice! Možda su jednostavno previdjeli grešku. Inače, i za testnu probu se mogao unijeti pravi tečaj, zar ne?
2022 08 31
Natalie2022, nemojte ovo shvaćati kao kritiku upućenu Vama. Definitivno je greška, ali dajmo im vremena da se izjasne i da naprave to na korektan način. Da je bar to jedino... Ali o nedostacima i ostalim nelogičnostima bi mogle do sutra, a drugu stranu to ne dira ni ono crno pod noktom. Same negativnosti i loše stvari, a danas je tako lijepi dan. :") Nedamo se i nadamo se pravednijem sustavu i sistemu.
2022 08 31
Ćutanjem nikad nećemo dobiti ni pravedniji sustav ni sistem već upravo ukazivanjem na nepravilnosti, naravno dobronamjerno, nitko se ovdje ne ljuti već upravo govori kako je jednostavno to napraviti , kako kažete drugu stranu to ne dira pa upravo zato i govorimo a ne da bi se ljutile ili bilo koga uvrijedile to je i bila namjere otvaračice teme Natalie2022 i na tome joj samo možemo zahvaliti., jer će prije čuti ,:)
2022 08 31
Pozdrav drage dame, hvala svima na povratnoj informaciji, prilagodit ćemo sve što treba.
2022 08 31
1 2 3