Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Live prodaja- Facebook

Pozdrav dame! Moze li mi neka reci tocno sto je to live prodaja na facebooku i objasniti kako funkcionira to? :)
2022 08 31
S adminima dogovoris datum i vrijeme kada ces imat live u toj grupi. I onda snimas live iu kojemu pokazujes odjecu i opisujes te govoris npr za majicu jednu "sifra tockica 50kn" i tako redom. Osobe koje prve napisu sifru njoj ste to kao prodali. Poslje lajv spremis i cujes se s curama koje su kupile.
2022 08 31
Ja sam admin jedne takve grupe. Grupa se zove "Lajvoholicarke" i super nam je. Imate opciju aukcije ili prodaje po cijeni. Neke skuplje stvari inace su na aukciji gdje imate pocetnu cijenu i onda tko ponudi vise, a ostalo je na sifre. Pokazete stvar i opisete ju, kazete cijenu i sifru npr plava haljina, mali opis (velicina, stanje i sl) onda cijena i sifra npr "plavo" tko napise prvi njegovo. Zapisujemo si najcesce na ljepljivu krep traku ili lbijele naljepnice ime prezime i cijenu i poslje livea se sve izracuna, zapise i javi curama sa obracunom 🥰 Puno puno jeftinih stvari, jednostavna prodaja i lijepa poznanstva 🙂🙂
2022 08 31
Hvala puno na pomoci, morat cu se pridruziti grupi da i ja to malo vidim :)
2022 09 01