Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Trajanje dostave Hrvatske pošte

Pozdrav, dragi ljudi! Prošli utorak poslala sam paket iz Zagreba za okolicu Ogulina. Nisam slala preporučeno, već obično, što izgleda da je bila greška... Na stranici od Pošte je navedeno kako većina paketa stigne za D+3 dana, a ovo je već osmi dan da putuje... Zanima me, je li itko bio u sličnoj situaciji? Što napraviti? Planirala sam toj djevojci koja je kupila artikl vratiti novce, ali mene zanima gdje će paket završiti? Ima li nade da će zaista stići? Svaki komentar i iskustvo je korisno. Hvala. 🙂
2022 09 07
Ista je stvar u Zagorju. Paketi putuju 10 dana i više a pogotovo sada kad nema poštara da donese obavijest. Strpljenja.
2022 09 07
Imala sam iskustva da bude posiljka dostavljena za 24h Nekad 3 dana,nekada 7,a bome i 10 dana Sve ovisi kad se posalje,gdje se salje Ne ide svagdje postar svaki dan,pa i to igra ulogu Obicno slanje traje duze da se dostavi,jer im nije prioritet Ako netko u posti nema duge prste,onda ce stici
2022 09 07
Pozdrav Meni je do sad sve stiglo.Samo treba pričekati. Ako nije netko imao duge prste.
2022 09 07
Meni sestra slala paket obicno iz Njem.. nikako nije dolazio, nakon tj i pol zove teta iz poste da me ceka paket kao jel nisam dobila papiric ( neki mlsdi postar mijrnjao naseg postara i nije ostavio papiric uopce) Eto njena dobra volja i paket se nije vratio, ali cudim se da ga nisu zalapali jer je poslan obicno
2022 09 07
Vjerujem da će stići. U zadnje vrijeme dosta dugo im putuje i preporučena pošiljka tako da će vjerojatno doci za koji dan :)
2022 09 07
Zahvaljujem svima! 😊 Nadam se da će i moje iskustvo završiti pozitivno.
2022 09 08
Kod mene poštar nosi svaki drugi dan poštu, jer uz moje selo raznosi jos za 5 okolnih tako da pricekajte, meni je jednom došlo za 2 tjedna. Cura je isto bila poslala obično ali sve je bilo u redu.
2022 09 09
Ma to vam je normalno za poštu. Imala sam dosta problema s njima dok nisam otkrila tisak. Jednom su za moju pošiljku dali da potpiše osoba koja je došla po drugi paket, tako da kad god je ova koja ga je trebala podići došla, oni su ju uvjeravali da je ona svoj paket podigla, dok je drugi put paket putovao 3 tjedna par gradova dalje. Samo je 10ak dana stajao u mojoj pošti pa tek onda krenuo. Stići će ne sekirajte se.
2022 09 09
Slati paket običnom poštom je ravno ludilu Nikad neću razumjeti da netko za 10 kn razlike u cjeni riskira da paket ne stigne gdje treba.Imala sam slučaj gdje san kupila od cure nešto,tražila je pt 20 kn,ja sam ju uredno uplatila da bi ona otišla na poštu i poslala običnom poštom i paket nikad nije stigao niti meni niti njoj.Postom već ako se i šalje obavezno preporučeno da imate neko osiguranje.
2022 09 09