Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Koja je razlika između preprodavača kozmetike i onih koji to nisu?

Cure, kupujem ovdje dosta dugo kozmetiku i nije mi jasno zasto neke cure budu blokirane kad ih neka clanica prijavi a neke ne? Sto je to preprodaja? Ja jedino mogu reći da su cijene super povoljne i da se trackam do mile volje, sto je u tome loše? Dobro je onima koji prodaju, ali i nama koji kupujemo.velim,ne kuzim po kojim kriterijima se neke blokira dok drugi nemoraju strepiti, a prodaju istu robu po više manje istim cijenama.
2022 09 16
Tj, kako se uopće prodaje kozmetika, sto se smije a sto nesmije prodavati?
2022 09 16
Po tome kako ste stavili pitanje,vjerujem da bi pola cura bilo blokirano. Ako kažete da je nešto korišteno,neće htjeti kupiti iz higijenskih razloga,a ako prodajete novo,možete biti sumnjivi.A netko možda dobije nešto na poklon,a to ne koristi. Što se tiče kataloške kozmetike,netko možda nema predstavnika u neposrednoj blizini,a možda treba i nešto što trenutno nije na akciji. Pitanje zašto netko prijavi korisnice-možda iz čiste zlobe ili iz nezadovoljstva suradnjom ili neki drugi razlozi.
2022 09 16
Preprodajom se smatra prodaja stvari skuplje nego sto kosta u trgovini Vecinom budu blokirani oni koji uvaljuju kopije skupe kozmetike,koju naravno prodaju pod original Blokiraju se i oni koji imaju nekoliko desetaka razlicitih ruzeva,krema,parfema ,i svega toga,i sve novo Jer realno ne odes u trgovinu i kupis kozmetike za par tisuca kn i onda to prodajes na krpicama Ovi sa poklonima su posebna prica,svi nesto dobili na poklon ,pa eto ne treba im,na tu foru su uvaljene hrpe parfema i krema,naravno kopija,koje su se prodavale pod original Svi ti i trebaju biti blokirani,jer nije tesko prepoznati preprodavacki profil od onoga koji to nije Ne odnosi se na one koji imaju par stvari kozmetike,krema ,parfema Isto tako hrpa profila sa 300,500,novih artikala s etiketom Samo budala ne moze primjetit preprodaju Sto se tice blokade,samo admin stranice odlucuje o tome
2022 09 16
Otvorenu kozmetiku je rizik kupovati jer u bočici može biti svašta- od mućki do neispravne i stare teksture. Zatvorena kozmetika također ima svoje rokove, ali previše se ne navode ovdje. Ako netko ima hrpetinu nečega, a sve je novo, očito ima neki izvor. Za razliku od kozmetike, odjeća nema roka i nije opasna za nas (čak ni dlakavo, jel). Ako netko ima 5o kompleta donjeg rublja i sve je u celofanu, nisam sigurna da je sve dobio za rođendan. Ja kad otvorim profil mogu nešto zaključiti iz opisa i fotki. No to ne mora biti istina. Nekad su tanke granice, ali u nizu slučajeva je preočito. Ovo zašto jednima je, drugima nije- tako je gdje god se okrenem. Kod nekih zaposlenika tolerira se svašta, a kod nekih ništa..
2022 09 16
U potpunosti se slažem sa ovim , nekako kozmetiku slabo kupujem jer jednostavno imam taj osjećaj da ne kupujem novo jer sam jednom tako prošla rečeno mi da je novo a nije bilo već je došlo neupotrebljivo suho staro, ostalo da se to dezinficirati i koristiti ali svejedno ja nemogu ako nije skroz zapakirano tako da sam prestala kupovati, vjerujem da svi imamo neki svoj problem, ali nemam ništa protiv prodaje kozmetike jer i sama sam puno podijelila samo iz razloga jer kad kupujem nemam mjere nego nakupujem majke ti mile kao da će sva nestati sa polica tako da mi je sve puno kozmetike i nevidim razlog za blokadu , jer i same kad nešto kupujemo provjerimo cijene u trgovinama online prije kupnje nečega., ako se posumnja u preprodaju, tu Adminka blokira a govor mržnje i vrijeđanje ne blokira(NIKAKO MI NISU JASNI TI KRITERIJI, IZOSTAJE VIŠE KOMUNIKACIJE NA PITANJA ČLANICA) :s
2022 09 16
Ja kupujem od provjerenih cura, i sve mi stize zapakirano i jako sam zadovoljna. admini mi se javila sa objasnjenjem da tu curu nemože od blokirati jer su ju druge prijavile, sto znači da se može prodavati dok te neka draga osoba ne prijavi, niš mi nije jasno. Zasto admini ne upise u trazilicu recimo lancome, loccitane i blokira svakog tko to prodaje? Ovo mi je skroz nefer. Bas sam tuzna...
2022 09 16
Al, mislim tko prodaje na forumu skuplje nego u dućanu? Ne kuzim računicu🤔🤔🤔 Ove stvarčice koje ja kupujem su manja pakiranja loccitanea, a cesto i testerw. Cure to dobivaju kao farmaceuti ili ovo s loccitanom ne kuzim, kupuju povoljno kao neki suradnici, nemam pojma...
2022 09 16
> Nitospitos: > Al, mislim tko prodaje na forumu skuplje nego u dućanu? Ne kuzim računicu🤔🤔🤔 > Ove stvarčice koje ja kupujem su manja pakiranja loccitanea, a cesto i testerw. Cure to dobivaju kao farmaceuti ili ovo s loccitanom ne kuzim, kupuju povoljno kao neki suradnici, nemam pojma... Ako podijele u ljekarne/drogerije distributeri/proizvođači ili gdje već onda podjele da se dijeli posjetiteljima/kupcima, barem jedan dio, a ne da prodavačica strpa to u svoju torbu, pravac kući na MK...normalno si je uzeti neku normalnu količinu za svoju upotrebu...jer ja kad tražim tester- nema. Uspjela sam pronaći samo payot tester tonirane kreme pa sam malo bila ljuta..
2022 09 16
Uf, ja se godinama pitam gdje su ti testeri, i onda ih nađem na krpicama😂😂😂 Ali i ti u apotekama, uvjek su škrti bili a covjek zeli nesto probati, a da ne velim da su po meni testeri bolji od kupovnih krema, ili je to zato jer su kao besplatni😂😂😂. Uglavnom, ja bih sad mogla biti gadura i prijaviti sve clanice koje prodaju kozmetiku, mislim, ne pada mi napamet takvo nesto, al moram priznati da me admini bas rastuzila kad je rekla da nema sanse odblokirati clanicu,
2022 09 16
Ja nemam ništa protiv prodaje kozmetike ovdje. Po vlastitoj volji je tko će što kupiti pa čak i ako je rabljeno. Ja se ipak držim trgovine i kad uživo vidim da je sve ok. Ali za testere sam osjetljiva. Pogotovo za testere koji se dijele besplatno po ljekarnama, a ne možeš ih dobiti, jer si neka tamo teta to sve potrpa u torbu. Druga stvar su testeri koji su kupljeni. Primjera radi, na Notinu možete kupiti testere parfema. Nemam ništa protiv ako netko prodaje taj uzorak od 5 ml, jer mu isprobani parfem ne odgovara. Naravno, sve po razumnoj cijeni, a ne da zaradi još.
2022 09 16
Možda Vam se blokirane cure mogu javiti ako imaju neku svoju frendicu na krpicama ili možda neke cure s kojima su prije surađivale imaju kontakt broj.
2022 09 17
> micick: > Možda Vam se blokirane cure mogu javiti ako imaju neku svoju frendicu na krpicama ili možda neke cure s kojima su prije surađivale imaju kontakt broj. Blokirane cure u 100%slucajeva naprave novi profil i nastave po starom,i tako u krug dok ne budu opet blokirane i opet ispocetka Da se primjetiti da je velikoj vecini ovo pravi biznis Ne rijesavaju se oni samo svoje kozmetike,odjece Sve se to ciljano kupuje i prodaje u cilju daljnje zarade
2022 09 17
Otvoren je podizbornik "Njega i ljepota" i unutar toga je detaljna podjela na sve i svašta, znači zadatak ljudi koji vode stranicu bio bi i definiranje pravila postavljanja kozmetike. Treba biti i za ispuniti: Rok trajanja- pod obavezno. Sve što stavljamo na kožu prodire direktno u naš organizam. One kreme koje mažemo izvana kad nas bole križa čine da nam je bolje. Tako i sva ta šminka i kozmetičke bočice koju stavljamo na sebe- može ili koristiti ili štetiti. Lijekovi i dodaci prehrani zabranjeni su, ali ništa manje štetno nije nešto što ne uzimaš kroz usta. Naravno, kozmetička industrija je vrlo moćna i koristi sva oružja i lijepe žene i muškarce, te poznate osobe, da nam dokaže da nam sve treba i da nam koristi. Pa imamo kremu za mali prst, kremu za obrvu, pa za ruke, pa za nokte, za vrhove kose, za korijen kose, olovka za ovo i ono...stvarno mislim da nam ne trebaju sva ta sr... da budemo lijepe. Moj muž koristi neki gel za tuširanje i to je to. Kad se pakira za put ide samo 1 bočica. Ništa ga drugo ne zanima. Ja polako smanjujem tj. odbacujem. Ali razumijem da se žene osjećaju bolje kad imaju lepezu proizvoda. No, treba biti umjeren, tako mislim..
2022 09 17
Je, znam, javila se s drugog profila... Nusam imala dojam da su tako omražene ovdje😂😂😂, bas sam naivna... Meni je sve to okej djelovalo zbog povoljnih cijena, ja sretna. A, sto se tice roka trajanja, pa to ne piše ni na jednoj kremi, samo koliko dugo traje nakon otvaranja, cak ima neka stranica na kojoj po kodu provjerite kad je proizvedeno. Nisam ni ja puna kozmetike sanja, samo osnovno koristim, al, eto za lice volim imati neki serum i noćnu kremu, za kosu ulje, a ostalo je sapun, dezic i to je to... Sokiralo me samo to po kojim kriterijima se nekog blokira-kad te neka draga zenica prijavi adminiju🙄
2022 09 17
1 2