Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Koja je razlika između preprodavača kozmetike i onih koji to nisu?

> Nitospitos: > Je, znam, javila se s drugog profila... Nusam imala dojam da su tako omražene ovdje😂😂😂, bas sam naivna... Meni je sve to okej djelovalo zbog povoljnih cijena, ja sretna. > A, sto se tice roka trajanja, pa to ne piše ni na jednoj kremi, samo koliko dugo traje nakon otvaranja, cak ima neka stranica na kojoj po kodu provjerite kad je proizvedeno. To mi je siva zona. Znači za 100 godina mogu naći tu kremu, otvoriti je i ona će biti super. A pola proizvoda im nije heremetički zatvoreno o:) To je meni sve na labilnim nogama.....Nije li moglo na svakom proizvodu biti kad je proizveden? Kaj je to tak teško izvesti?? I to da stoji malo VEĆIM slovima!! Jer ta njihova slova kad moraš čitati u dućanu bez povećala.....
2022 09 17
> Nitospitos: > Je, znam, javila se s drugog profila... Nusam imala dojam da su tako omražene ovdje😂😂😂, bas sam naivna... Meni je sve to okej djelovalo zbog povoljnih cijena, ja sretna. > A, sto se tice roka trajanja, pa to ne piše ni na jednoj kremi, samo koliko dugo traje nakon otvaranja, cak ima neka stranica na kojoj po kodu provjerite kad je proizvedeno. Ne radi se ovdje o tome da je netko omrazen jer prodaje kozmetiku,pa more ljudi ovdje prodaje kozmetiku Prodaje se farmasi,oriflame,avon,pyrus,i sto sve ne Netko stavi nesto sto mu je visak,a netko naruci pola kataloga ,dobije popust 40%na to,a vi kupite po normalnoj cijeni,jer je odmah dostupno Taj dio je ovdje problem,jer ovo je stranica za prodaju osobnih stvari,bilo cega sto ti je visak,ne treba ti,malo ti je,veliko,vise ti se ne sviđa,ili cekas da smrsavis pa da mozes opet obuci I onda se pojave oni koji imaju skladiste stvari doma i zarađuju na tome
2022 09 17
Evo sad sam tek malo pretražila kategoriju kozmetike, pod "novo" se nudi obilje toga, MK opskrbljene bolje nego dućani.. o:)
2022 09 17
Razlika je u tome sto se preprodavacice ne blokiraju.🙂
2022 09 17
Da, nisam razmisljala na taj nacin da zene nabavljaju jeftinije oa prodaju, nego jwdnostavno da imaju neku žnjoru i dobivaju pa tu malo zarade. Frendica mi je radila davno nesto za martimex i imala je punu špajzu kozmetike, za tri zivota. A, sto se tice roka trajanja, brijem da se to povlači iz prodaje(i pojavi se na krpicama😂😂😂) neznam, nisam o tom razmisljala. Cudni su mi samo kriteriji blokade clanica. Sad kad ste mi ovo sve napisale malo cu pazljivije kupovati,ali kako da odolim liccitane kremi jija tu košta tei put manje? KAKOOO?!
2022 09 17
Imala sam cimericu čija rođakinja ima parfumeriju i može dobiti testere koje želi, a ovdje ih prodavati... Ako netkog brine rok trajanja tražite batch kod i većina se može provjeriti online, kao i za parfeme
2022 09 17
Ja sam osobno prilično neumjerena kad je kozmetika u pitanju - pa stvarno kupujem sve i svašta. :) Dosta toga prodam ako mi ne odgovara ili jednostavno procijenim da neću stići potrošiti (jer je recimo rok trajanja još par mjeseci) - a obično to često dobijem kao poklon uz kupnju nečeg drugog. Recimo Notino često daje mini proizvode uz kupnju Lancome ili YSL proizvoda. Ali to onda znači da sam prvo potrošila 500 ili 600 kn - da bih dobila 2, 3 (rijetko više) takva mini proizvoda. Testere isto ne dobijam gratis nego samo ako naručim negdje nešto (npr. on line ljekarnama) - iako ih obično poklonim uz kupnju - mislim na one male testera od 1 ili 2ml . Jedino testere parfema od 1,5 ili 2ml prodam po nekoj simboličnoj cijeni (ako mi je web shopp poslao nešto kao poklon uz narudžbu) Nekad sam češće dobivala na nagradnim igrama, pa i kozmetiku - i sve što mi ne bi odgovaralo ili nisam koristila - poklonila sam nekome ili prodala ovdje po puno nižoj cijeni. Zašto da doma stoji - a ja mogu za te novce kupiti ipak nešto što mi odgovara. No prije svega razlog što ovdje prodajem je jednostavno što - previše kupujem. :D
2022 09 17
Valjda svaka cura ima neki svoj način nabave kozmetike i isplati im se prodati a meni se itekako isplati kupiti. Nisam znala da se online kupnjom dobivaju pokloni jer prek tih ljekarni nisam nikad kupovala, neke cure su se zalile da prodaju lazne parfeme🤔🤔🤔
2022 09 17
Ja osobno poznam par zena koje idu na ta snimanja redovito (nakit ,haljine naočale)i onda dobiju popust dobar ali stvarno dobar .Zadnje sto znam bila je neka skupa kozmetika ili parfemi ne sjecam se vise točno dobila je jedna punu košaru proizvoda većinom testera .pitala sam je bas cuj nećeš to uspjet potrosit ni ti ni dvije kceri ,rok trajanja Itd.kaze podjelila cijelom susjedstvu bas zbog roka. Tako da pretpostavljam da i tu ima cura koje se prodajom riješe bukiranosti kozmetikom 😃
2022 09 17
Ok, zaključak je da je to sve sivo,,nekom se sviđa, nekom ne, ali nije tako loše, osim onih koje prodaju lažne parfeme.sjetih se, jednom odlucim kupiti balzam za usne za 60 kuna(u ljekarni 80) pa mi se pametnoj činilo bedasto uzet nesto sto bi s poštarinom koštalo isto, pa da bolje prođem napunim košaricu sa još kojom sitničicom, kao, uštedjela sam😂😂😂 A, tu i tamo netko bude blokiran...
2022 09 17
1 2