Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Uriage gel za tusiranje

Cure, zanima dali tko koristi? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e3b684fcc6bdce35c4f1265bed9ef9fa.jpg)
2022 10 02
Sve što ću Vam reći je da ne bacate novac na to smeće, ako već niste. Sastav mu je baš loš, pun je štetnih kemija.
2022 10 03
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1455143676a1a4cfdf6d35d88e5dd62f.jpg) Ja imam bas taj. Inace stalno koristim gelove tipa Bioderma, Uriage i ti ostali brandovi. Ovaj mi je iskreno nis posebno. Mislim ok je, ali recimo ulje mi je ipak bolje za tusiranje i cak i sminku skidam s njim(jedno Uriage ulje mirisi dobro, a jedno smrdi pa nisam sigurna koje je koje). Inace je ogromna razlika izmedu tih proizvoda koje sam kupila u Francuskoj i kod nas(razlika je i u mirisu i kvaliteti). Pretpostavljam da ovo narucujete sa Notina ta velika pakiranja kao i ja. Iskreno nemam pojma koji bi sljedeci narucila nakon ovoga. Od La rochea Lipikar gel lavant mi je ok jer se s njim mogu prat i intimni dijelovi i ima njezan miris, njihov sindent je isto dobar za pranje. Al najvjerovatnije cu opet neko ulje kupit. Mogu rec da dugo traju iako ih ja trosim stvarno puno. A sto se tice stetnih sastojaka, pa vecina gelova za tusiranje je stetna. U svakom slucaju ja radije koristim ove nego one grozne tipa Nivea itd sta vec ima.
2022 10 03
Korina hvala na detaljnom objasnjenju. Ja sam narucila sa Notina dolazi mi danas pa cu bas navecer isprobati, pa se javim povratno! :) Pa ja isto smatram da su barem mao kvalitetniji od Nivee, Dove, Palmolive i ostatka družbe.
2022 10 04
Miss escobar, vec sam narucila. Vidite nisam istrazivala sastav🫣 ak je bas tak lose, potrositi cu ga al vjerovatno necu narucivati vise. Mada opet velim smatram da ovi drogerijske tusiralice imaju puno gore sastave..
2022 10 04
Meni je isto la roche okej, ili syndet ili ulje, ja i kosu s tim svaki dan perem, jedino sto nema neki miris. Uriage mi nije nesto, ni njihovi losioni nisu niš posebno hranjivi.
2022 10 04
> NinaZg123: > Korina hvala na detaljnom objasnjenju. > Ja sam narucila sa Notina dolazi mi danas pa cu bas navecer isprobati, pa se javim povratno! :) > Pa ja isto smatram da su barem mao kvalitetniji od Nivee, Dove, Palmolive i ostatka družbe. Super, bas me zanima kakav ce Vam biti. Vjerovatno zavisi i od koze. Ma i meni je uvijek draze kupit ovo nego one drogerijske.
2022 10 04
> Nitospitos: > Meni je isto la roche okej, ili syndet ili ulje, ja i kosu s tim svaki dan perem, jedino sto nema neki miris. Uriage mi nije nesto, ni njihovi losioni nisu niš posebno hranjivi. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a24b11838c10ffb95bc6fe1857f0eccf.jpg) Ni meni, ali preporuka za ovaj djecji, dobar je na kozi i ima miris neki onako djecji. Uvijek isprobavam nesto novo od tih linija.
2022 10 04
> kkorina: > > Nitospitos: > > Meni je isto la roche okej, ili syndet ili ulje, ja i kosu s tim svaki dan perem, jedino sto nema neki miris. Uriage mi nije nesto, ni njihovi losioni nisu niš posebno hranjivi. > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a24b11838c10ffb95bc6fe1857f0eccf.jpg) > Ni meni, ali preporuka za ovaj djecji, dobar je na kozi i ima miris neki onako djecji. Uvijek isprobavam nesto novo od tih linija. Evo da javim, bas sam se maloprije otusirala. Miris mi je jako blag sto mi se dopada ne volim vocne i te neke glupe mirise🤣 e sad, kako ce se ponasat na kozi vidjet cu, al na prvu mi se svidio jer se lijepo pjeni i odradi posao. Ambalaza je na pumpicu i 1 L je sto je super, jer ja ove sve drogerijske potrosim za cas jer doslovno se ljevaju iz onog otvora. Vidjela sam bebe liniju, bas cu naruciti na Notinu iduci puta :)
2022 10 04
> Nitospitos: > Meni je isto la roche okej, ili syndet ili ulje, ja i kosu s tim svaki dan perem, jedino sto nema neki miris. Uriage mi nije nesto, ni njihovi losioni nisu niš posebno hranjivi. Bas od la roche sam pomirisala jednom prilikom od prijateljice, bio je u pitanju onaj lipikar… Miris je neki boze te sacuvaj, al mozda je vrlo odlican. Dosta ljudi hvali. Morat cu i njega oprobati😃
2022 10 04
Da, bezvezan je miris. Ali ako imate suhu kozu njihov lipikar sa ureom je po meni jedini losion koji je stvarno dobar. Ima uvjek na krpicama povoljnije, i onih manjih pakiranja.
2022 10 04
> NinaZg123: > > Nitospitos: > > Meni je isto la roche okej, ili syndet ili ulje, ja i kosu s tim svaki dan perem, jedino sto nema neki miris. Uriage mi nije nesto, ni njihovi losioni nisu niš posebno hranjivi. > Bas od la roche sam pomirisala jednom prilikom od prijateljice, bio je u pitanju onaj lipikar… > Miris je neki boze te sacuvaj, al mozda je vrlo odlican. Dosta ljudi hvali. Morat cu i njega oprobati😃 Imate kao dvije linije baume(i ona ima jos dve tri podlinije tipa + mikrobiomi tako nesto) koja je namijenjena bas za atopijski dermatitis i ona smrdi jer sve te linije imaju u sebi mineralno ulje i pretpostavljam da to smrdi, a stavljaju to jer im je to najjeftinija opcija i bas bi voljela da to promijene, a druga se zove lait i ta je odlicna(isto ima podlinije i ona sa urea 5+ mirisi i jos jedna) ima i obicna ona ne mirisi bas i ne znam jesu li je povukli ili jos uvijek postoji. Ja i nisam ljubitelj mirisa jer cesto znam dobiti migrenu od njih, pa izbjegavam koliko mogu. I od ovog djecjeg Uriage-a me ponekad zna smetat miris, ali je na dane pa eto.
2022 10 05
Ima samo lipikar sa ureom, nema više onog urea 5+,meni je taj i bolji, koža je super od njega, a netreba se puno trackat. A, kako ona Aderma smrdi, majko milaJa inace volim sto jednostavnije, sto manje biločega koristit, cak su mi za tuširanje najdrazi sapuni, to si uzmem u onom ayurveda planet dućanu. Al ako vi nevolite mirise onda nsu za vas, ja obožavam taj dućan.
2022 10 05
> NinaZg123: > Ko > Pa ja isto smatram da su barem mao kvalitetniji od Nivee, Dove, Palmolive i ostatka družbe. Sto fali njima?
2022 10 13
> Desinićka: > > NinaZg123: > > Ko > > Pa ja isto smatram da su barem mao kvalitetniji od Nivee, Dove, Palmolive i ostatka družbe. > Sto fali njima? Pa nisu za kožu sa posebnim potrebama... Ostane na povrsini kože i samo iritira i ljepi se za odjeću. Kad je problematična i jako suha koža u pitanju bolje je ne mazati ničim nego nečim sto ne koristi. Nije to neki snobizam, nego stvarno problem. Meni su potkoljenice citav život bile grozne dok nisam otkrila lipikar.
2022 10 13
1 2