Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

svecane frizure zagreb preporuke

cureee! iden na svadbu i posto dolazin iz drugog grada, malo san na knap s vrimenom. triba mi dobar frizeraj u zg za “svecanu” frizuru, tila bi clip on ekstenzije (iman i inace dugu kosu, al mi se cini nedovoljno :D) i sve skupa stilizirati u visoki rep. cijena je nebitna, pristup je bitan. ciljala san na vikler i ruz dok nisan procitala recenzije. ako postoji neki di u isto vrime i sminkaju, tim bolje ;) svaka pomoc dobrodosla :*
2022 10 18
Ajme, lipa Dalmatinka, triba ovdi uskočit. Od kolegice s posla kći je frizerka i radi i doma i u jednom poznatom salonu. I šminka. Sutra mogu vidjeti s kolegicom ima li djevojka vremena i mjesta. O kojem datumu se radi?
2022 10 18
GT Maksimirska Godinama se tamo šišam i idem na frizure kad ih trebam. Bojana se bavi mojom kosom i imam same preporuke! Ona ujedno i šminka u tom salonu.
2022 10 19
> KreativnoSelo: > GT Maksimirska > Godinama se tamo šišam i idem na frizure kad ih trebam. Bojana se bavi mojom kosom i imam same preporuke! > Ona ujedno i šminka u tom salonu. fala ti lipa :))) evo narucila se tamo, zacudo imaju slobodan termin. nadan se da ce opravdati tvoje preporuke 🥰
2022 10 19
Molim! Vjerujem da hoće! :") Sretnoo!
2022 10 20