Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Zašto stranica ne dopušta odgovor na temu

U zadnje vrijeme mi se znalo dešavati da tipkam odgovor na neku temu na forumu i onaj gumb odgovori ne radi. Kasnije sam shvatila da su nam se krpice ipak malo unaprijedile i kao da imaju neku zaštitu od nazovimo to gramatičkih grešaka :-) Evo npr ako u tekstu stavim ... ne želi poslati odgovor, također nakon zareza nisam stavila razmak nego je bilo odmah slovo dok nisam to ispravila nije htjelo poslati. Eto čisto ako se nekome još tako nešto dešava da znate u čemu je kvaka ako do sada niste dokučili
2022 10 28
Imaju zaštitu od stavljanja linkova na drugu web stranicu a i dalje se mogu stavljati linkovi na druge stranice :)
2022 10 28
> PigmyPuff: > Imaju zaštitu od stavljanja linkova na drugu web stranicu a i dalje se mogu stavljati linkovi na druge stranice :) Meni je upravo to pisalo a nisam stavljala link sa druge stranice..
2022 10 28
Sustav prepoznaje. (točku) i tekst nakon iste kao web stranicu ukoliko nema razmaka... mislim da su to napravili zbog silnih prethodno otvaranih tema sa linkovima na filmove i sl. Koji su u biti bili virusi...
2022 10 29
> ProdajaOdjece7: > Sustav prepoznaje. (točku) i tekst nakon iste kao web stranicu ukoliko nema razmaka... mislim da su to napravili zbog silnih prethodno otvaranih tema sa linkovima na filmove i sl. Koji su u biti bili virusi... e to im je dobra ideja ako je tako jer oni linkovi su stvarno bili previše
2022 10 30
> ProdajaOdjece7: > Sustav prepoznaje. (točku) i tekst nakon iste kao web stranicu ukoliko nema razmaka... mislim da su to napravili zbog silnih prethodno otvaranih tema sa linkovima na filmove i sl. Koji su u biti bili virusi... Aha super! Joj da ono sa filmovima i otvaranjem tema je bilo užas
2022 10 31
Evo i mog koda: apm61892! Za nove korisnike aplikacije Temu uz ovaj kod dobit cete kupon u vrijednosti od 100€ i 30%!!! Za vas koji ne znate Temu je aplikacija slicna Sheinu samo je jeftinija ima veci izbor i dostava je puno brza buduci da joj je sjediste u Europi, takoder ukoliko vas paket ne dode u predvidenom roku Temu vam daje 5€.
2024 03 02