Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Stisnem jedno, otvori deseto

Jel meni do mobitela ili je do krpica? Stisnem nešto pri vrhu, on otvori nešto sa dna. Imam osjećaj da moram ciljat na artikl do ako želim da mi točno otvori 🤣🤣
2022 10 31
Treba pricekati malo jer se sve pomakne usporeno... Bezbroj puta mi se dogodilo da tako slučajno obrišem artikl koji prodajem 🙄
2022 10 31
> ProdajaOdjece7: > Treba pricekati malo jer se sve pomakne usporeno... Bezbroj puta mi se dogodilo da tako slučajno obrišem artikl koji prodajem 🙄 Daa, stalno, pa oznacim da je prodan i skuzim nakon par dana 😏
2022 10 31
Stalno tako,stavim u omiljene što nikad nebi,kad brojeve hoću umjesto M stisne mi 62😂😂 jučer baš obrisala slučajno majicu ,katastrofa
2022 10 31
I ja sam jučer slučajno obrisala artikl i jedan označila kao prodan. Ponekad stanica baš šteka.🤯
2022 10 31
Znači svima je.. nadam se da će se riješiti ubrzo. Bože koda živimo 50g unazad 😂
2022 10 31
Stalno si nešto slučajno obrišem pa moram ponovno postavljat oglas.. 😂
2022 10 31
Meni je najjače što već godinu dana i duže ne mogu popraviti da nam se slike ne okreću kada objavimo oglas. užas
2022 10 31
> Lorus20: > Meni je najjače što već godinu dana i duže ne mogu popraviti da nam se slike ne okreću kada objavimo oglas. užas E ja sam skuzila do čega je... valjda je slika prevelika, ja ju odrezem 1:1 prije neg ju objavim i onda normalno stoji i puno je bolja kvaliteta, probajte
2022 10 31
I meni stalno krivo otvara, baš me to živcira!
2022 11 01