Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Slanje paketa

Drage dame, Nedavno smo sklopili suradnju s GLS-om za distribuciju krpičarskih paketa. Nakon ovog uvodnog perioda molimo za povratnu informaciju o korištenju usluge i promo koda koji vam daje 10% popusta prilikom predaje paketa. Jeste li koristili uslugu i koliko ste bili zadovoljni? Ako ne, zašto ne i što bi vas uvjerilo da isprobate uslugu? Cijenimo vaše komentare jer će nam oni pomoći poboljšati usluge i korisničko iskustvo.
2022 10 31
Zašto bi čovjek slao tako ako mu je Tisak jeftiniji? Kalkuliramo da nam slanje izađe što manje..kad budu jeftiniji dolaze u obzir..
2022 10 31
Puno nas ovdje prodaje stvari po niskim cijenama samo da ih se riješimo, a na kupnju od 10-20-30kn nema smisla plaćati 39kn slanje kad je Tisak dosta povoljniji, a i pošta. Nadalje, GLS mi nekako nije za ovakve stvari (sitnice), više mi je za slanje većih stvari, a uz to ne bi mi se dalo čekati prikup paketa kad ovako mogu poslati Tiskom isti dan, usput i u 'zadnji čas' ako je potrebno.
2022 10 31
Osobno ne koristim jer je skupo. Nitko me do sada nije niti pitao šaljem li GLS-om, što me asocira na to da je i drugima nepristupačno.
2022 10 31
Pozdrav Cure iznad su rekle sve.Tisak i pošta(pogotovo paketomat)su puno jeftiniji. Da ste stavili popust 50 posto,to bi se isplatilo.
2022 11 01
Kao što druge curke kažu, preskupa usluga.
2022 11 01
Ja uopće ne znam jeli to itko iskoristio
2022 11 01
Ja sam slala svoju drvenariju, ceka se i do 10 dana da dođu po paket, i inače kad mi nesto stize GLSom, dostavu cekam i duže. Očekivala bih bržu dostavu pošto su skuplji.
2022 11 01
Definitivno preskupa opcija. Bolje da ste dogovorili neku suradnju s tiskom. Em sve najviše šaljemo preko tiska,em je najpovoljnije za pakete.
2022 11 01
Uslugu nisam koristila iz jedinog razloga što je preskupa. Da ju koristim uvjerila bi me samo povoljna cijena
2022 11 01
Eto, sve je rečeno. Gledamo da nam bude povoljnije.
2022 11 02
pozdrav, da javim i svoje iskustvo.. slala sam jednom jer je bio ogroman paket, sve je super i brzo riješeno i povoljnije mi bilo nego poštom i iskoristila sam kod moje krpice za neki popust, napravila najavu i plačanje te drugi dan odmah preuzet paket i poslan
2022 11 03
Sve ovisi o tome što se šalje. Za neku skuplju stvar mislim da se isplati.Baš me zanima što će admin reći na komentare iznad.Naravno da se GLS ne isplati za neke jeftine artikle jer dok platimo dostavu,možemo kupiti i u trgovini. Hoće li nam admin ponuditi neku povoljniju opciju?
2022 11 03
Ppšta zadar-opuzen sa tracking kodom 6-12kn. Svaki put mojoj frendici stigne sutra u jutro na vrata. Imamo bebe jednu za drugom, sto moja preraste nonstop šaljem njoj, zsto nonstop šaljemo. Pošta ima puno konkurencije i moje iskustvo je fa su se poboljšali. Meni odgovara, i krpičarkama kažem isto da mi je pošta draža, i stigne mi uredno
2022 11 03
> KIKZDKIK: > Ppšta zadar-opuzen sa tracking kodom 6-12kn. Svaki put mojoj frendici stigne sutra u jutro na vrata. Imamo bebe jednu za drugom, sto moja preraste nonstop šaljem njoj, zsto nonstop šaljemo. Pošta ima puno konkurencije i moje iskustvo je fa su se poboljšali. Meni odgovara, i krpičarkama kažem isto da mi je pošta draža, i stigne mi uredno Kako saljete da imate sifru za pracenje, jer po napisanom iznosu bi to bilo obicno slanje. Preporuceno ili paket placam od 29-39 kn
2022 11 05
1 2