Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak moj dragi...

Mene kao da je neko urekao sa tiskom. 😂 opet problemi.... 3 paketa mi već danima stoje da su samo najavljeni. Ima li još netko taj problem?
2022 11 10
Nemam taj problem, ali mi paketi u zadnje vrijeme sporo putuju. Po par dana stoje u mom gradu kad ih predam na tisak, a prije nisu tako 🙄
2022 11 10
> IvanaAnic: > Nemam taj problem, ali mi paketi u zadnje vrijeme sporo putuju. Po par dana stoje u mom gradu kad ih predam na tisak, a prije nisu tako 🙄 Mislite da samo piše u distribuciji prema primatelju ili npr piše ono koji grad
2022 11 10
Meni svi stižu najkasnije za 3 dana. Čak i kad na stranici stoji nepromijenjen status, npr. da stoje na mjestu slanja ili su tek u dolasku 🤷. Moguće je da im stranica šteka.
2022 11 10
> gitadevi: > Meni svi stižu najkasnije za 3 dana. Čak i kad na stranici stoji nepromijenjen status, npr. da stoje na mjestu slanja ili su tek u dolasku 🤷. Moguće je da im stranica šteka. Blago vama, meni sa svakim desetim paketom nešto.. prodam stvar za 20kn, potrošim 100 na njihovu korisničku službu,a na mailove naravno niko ne odgovara
2022 11 10
> trouhgmyeyes: > > IvanaAnic: > > Nemam taj problem, ali mi paketi u zadnje vrijeme sporo putuju. Po par dana stoje u mom gradu kad ih predam na tisak, a prije nisu tako 🙄 > Mislite da samo piše u distribuciji prema primatelju ili npr piše ono koji grad Piše Paket je u distribuciji prema primatelju i grad
2022 11 10
Meni se sve redovno i brzo šalje. Cak je paket iz Slavonije na otok stigao za 3 radna dana sto je bas brzo i odlicno. 😃
2022 11 10
> IvanaAnic: > > trouhgmyeyes: > > > IvanaAnic: > > > Nemam taj problem, ali mi paketi u zadnje vrijeme sporo putuju. Po par dana stoje u mom gradu kad ih predam na tisak, a prije nisu tako 🙄 > > Mislite da samo piše u distribuciji prema primatelju ili npr piše ono koji grad > Piše Paket je u distribuciji prema primatelju i grad A to mi uvijek stoji duže.. jedino kad iz Zagreba šaljem, onda odmah piše.. mada evo ovaj šta mi treba stići ide iz Zagreba al uopće nije poslan 😏
2022 11 10