Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Slike, artikli, razgovori

Dragi admin mene zanima kada smo postali njuškalo da se jednostavno van svake mjere i pameti objavljuje namještaj i ostale gluposti koje uopće nemaju svoju kategoriju? Podnaslov i opis ove stranice je "Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću", a ne namještaja i sve od a do ž...
2023 01 28
Bilo je dosta prijedloga i upita za brisanje artikala koji su prodani. Razlog zašto curke označavaju artikle kao prodane, a ne brišu ih krije se u ovom pravilu. Kako se računa korisnička ocjena? Top 50 najpopularnijih korisnika računa se prema formuli za izračunavanje popularnosti - broj pozitivnih ocjena (glavna komponenta), broj prodanih predmeta (vrijedi samo ako je predmet označen kao prodan), broja predmeta koje je korisnik objavio kao i broj komentara koje taj korisnik ostavlja drugima, što ukazuje na angažman korisnika u zajednici. Korisnička ocjena ažurira se svakodnevno, a strelica pored nje prikazuje kretanje korisničke "ocjene" tijekom dana. Prevaranti i korisnici koji umjetno povećaju svoju ocjenu bit će sankcionirani, odnosno blokirani bez prethodne najave.
2023 02 01
Obvezno obnavljanje oglasa svakih npr. 30 dana je odlična ideja. Iznenađena sam da to nije tako.
2023 02 01
> Admin2nd: > Drage Krpičarke, > Server je pun pa zbog toga ne možete stavljati slike u razgovore niti uploadati artikle. Ako želite da se stanje stabilizira što prije, pokušajte obrisati artikle starije od 2020. godine. > Mi brišemo i čekamo dodatni prostor na serveru. zašto mi neće oglas objaviti, sve kategorije su popunjene, slike su veće od 550px, jpg, imaju par kilobajta..
2023 02 02
Ja sam pokušala obrisati neke moje teme i slike artikala koji su prodani. Ne mogu. A sve stare teme bi trebalo pobrisati. Da bude pregledno.
2023 02 04
Pozdrav, ne pokušavam prodati nešto,već kupiti.Međutim, ne mogu stupiti u kontakt s prodavateljicom,neda mi staviti artikl u "omiljene".Čak u oglasu gdje je nekoliko slika ne mogu ih otvoriti.Jel to samo meni ili?
2023 02 05
Danima ne mogu dodati fotografije ni u privatnim porukama ni na forumu. I zašto post scriptum stranica prepoznaje kao da želim staviti link te tada ne mogu poslati poruku?
2023 02 05
Poštovane adminice, da se obrišu svi prodani artikli, server bi se oslobodio a Krpice prodisale i postale funkcionalne - pretraživač bi izbacivao samo artikle koji su još u ponudi. Hvala :)
2023 02 07
Pozdrav, da li je moguce da mi svaki put obrise objavu zbog servera? Jer vidim i drugi ljudi objavljuju redovno i jucer i prekjucer npr, a meni brise objavu kroz 2..3 sata i vise je nema, a obrisala sam jedan stari oglas sa profila da bi stavila novi…
2023 02 08
> LvraLvra: > Pozdrav, da li je moguce da mi svaki put obrise objavu zbog servera? Jer vidim i drugi ljudi objavljuju redovno i jucer i prekjucer npr, a meni brise objavu kroz 2..3 sata i vise je nema, a obrisala sam jedan stari oglas sa profila da bi stavila novi… Ne, obrisano je zbog slika sa neta.
2023 02 08
Rađe obrišite profile perverznjacima koji su na krpicama! Sve ih je više. Strahota!
2023 02 13
> lila177: > > Admin2nd: > > Drage Krpičarke, > > Server je pun pa zbog toga ne možete stavljati slike u razgovore niti uploadati artikle. Ako želite da se stanje stabilizira što prije, pokušajte obrisati artikle starije od 2020. godine. > > Mi brišemo i čekamo dodatni prostor na serveru. > zašto mi neće oglas objaviti, sve kategorije su popunjene, slike su veće od 550px, jpg, imaju par kilobajta.. Također isto, već mjesecima pokušavam i preko mobitela, laptopa drugih mobitela i uopće ne mogu učitati apsolutno niti jedan artikal. A sve po pravilima, sve ispunjenom, slike Orginal i smanjene, sve obrisani ali ne ide. A od admina nikakve pomoći.
2023 02 13
> Maja258: > > lila177: > > > Admin2nd: > > > Drage Krpičarke, > > > Server je pun pa zbog toga ne možete stavljati slike u razgovore niti uploadati artikle. Ako želite da se stanje stabilizira što prije, pokušajte obrisati artikle starije od 2020. godine. > > > Mi brišemo i čekamo dodatni prostor na serveru. > > zašto mi neće oglas objaviti, sve kategorije su popunjene, slike su veće od 550px, jpg, imaju par kilobajta.. > Također isto, već mjesecima pokušavam i preko mobitela, laptopa drugih mobitela i uopće ne mogu učitati apsolutno niti jedan artikal. A sve po pravilima, sve ispunjenom, slike Orginal i smanjene, sve obrisani ali ne ide. A od admina nikakve pomoći. Uobičajeni savjet: Očistite cache i promijenite browser :")
2023 02 13
Pozdrav, nije prava tema ali uglavnom zanima me kako mogu stupiti u kontakt s adminima. Artikli mi se brišu iako stavim svoje slike. Cak sam pokušala napisati ispod u opis da su slike moje a i može se i vidjeti imam dokaze ako treba. Ne razumijem zasto brišu i htjela bih neko objasnjenje.
2023 02 15
> laurakrpice5: > Pozdrav, nije prava tema ali uglavnom zanima me kako mogu stupiti u kontakt s adminima. Artikli mi se brišu iako stavim svoje slike. Cak sam pokušala napisati ispod u opis da su slike moje a i može se i vidjeti imam dokaze ako treba. Ne razumijem zasto brišu i htjela bih neko objasnjenje. Lazno oglasavate artikle Ako je guess onda je guess,nije zara,asos,mango 1 artikl 1 marka,ne mozete navesti cega se sjetite Prodaja kopija nije dozvoljena Sve sto lazno tagirate biti ce obrisano Evo i link od admina Pa se slobodno obratite https://mojekrpice.hr/admin2nd-169608
2023 02 15
1 2 ... 8 9 10 11 12