Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Slike, artikli, razgovori

> MommyAndSon: > A da se recimo stavi postavka da se artikli označeni sa Prodano automatski brišu nakon me znam, recimo tjedan dana od oznake? Trećina artikala prodanih i uredno stoje,komu, čemu? Brišu se 10ak(?) dana nakon oznake. Barem meni, ne znam je li to automatizirano ili manualno brišu nakon nekog vremena, mada sumnjam s obzirom kako stvari stoje s održavanjem stranice...
2022 11 29
Već sam slično napisala u drugoj temi u forumu, ali i ovdje ću. Ova priča s brisanjem artikala mi nije neko rješenje jer i da se hipotetski svi navedeni i obrišu, svaki dan se mogu prijaviti novi korisnici i dodati svoje artikle tako da će se brzo ponovno doseći maksimum... Ne znam, nisam neki informatički stručnjak, ali ovo mi je čista logika... Dakle, ako se ne pojača server, zakupi više mjesta ili štogod samo ćemo dobiti još malo vremena i opet će sve biti po starom... Brisanje je svakako dobrodošlo zbog preglednosti i uvođenja reda...
2022 11 29
Nova sam na krpicama par mjeseci od ljeta i cudilo me odma na pocetku kako ovo nema aplikaciju i koliko ima laznih profila i starih objava. Isto ne vidim poantu da je potrebno imat objave prodanih stvari. Nadam se da ce se uskoro “rijesit situacija servera” jer ovo je bas tuzno. Lp!
2022 11 29
> SanjicaSanjci: > Već sam slično napisala u drugoj temi u forumu, ali i ovdje ću. Ova priča s brisanjem artikala mi nije neko rješenje jer i da se hipotetski svi navedeni i obrišu, svaki dan se mogu prijaviti novi korisnici i dodati svoje artikle tako da će se brzo ponovno doseći maksimum... Ne znam, nisam neki informatički stručnjak, ali ovo mi je čista logika... Dakle, ako se ne pojača server, zakupi više mjesta ili štogod samo ćemo dobiti još malo vremena i opet će sve biti po starom... Brisanje je svakako dobrodošlo zbog preglednosti i uvođenja reda... Slažem se s Vama. Mislim da je to začarani krug....
2022 11 29
> meowzz: > Ajme meni... Server je pun. I mi bi trebali brisati artikle. > A da se uloži u upgrade? Nevjerojatno, stranica je za ljude koji ne koriste adblocker zagušena reklamama a na njoj je vrijeme stalo prije 15 godina što se tiče ulaganja. > Fotografije koje se uploadaju nisu niti pune rezolucije, veličine su 90-120KB što je zbilja JAKO malo, čak je i laiku jasno da je to smeće, a ne kvaliteta. Na stranici koja se bavi prodajom fotografije bi se morale moći uvećati, da ljudi vide detaljno što kupuju, a ne da si šaljemo videa i slike po WhatsAppu i Viberu. > No eto, stanje je takvo da se fotografije uopće ne mogu uploadati jer je server pun. > Postoje li uopće neki dugoročni planovi, odnosno rješenja za ovaj krš? Rješenje je vjerojatno komercijalizacija Krpica i naplata provizije na prodane artikle, jer za rješavanje krša i održavanje stranice, budimo realni, trebaju i financijska sredstva. Zašto se ne ruše Etsy, Njuškalo i slični?
2022 11 29
Ovo sigurno ne čitaju oni koji imaju artikle stavljene 2020godine 🤣 Stvarno nema smisla. Mi koji smo aktivni nemamo što ni obrisati, a tko ce obrisati stvari neaktivnih članova?! Meni se čini da se nekome ne da raditi ovaj posao
2022 11 29
Ja sam neki dan kupila novi artikl oglasen 2019,malo mi je bedasto brisati artikle, možda bi stare teme na forumu trebalo brisati, tko to čita?
2022 11 29
> meowzz: > Ajme meni... Server je pun. I mi bi trebali brisati artikle. > A da se uloži u upgrade? Nevjerojatno, stranica je za ljude koji ne koriste adblocker zagušena reklamama a na njoj je vrijeme stalo prije 15 godina što se tiče ulaganja. > Fotografije koje se uploadaju nisu niti pune rezolucije, veličine su 90-120KB što je zbilja JAKO malo, čak je i laiku jasno da je to smeće, a ne kvaliteta. Na stranici koja se bavi prodajom fotografije bi se morale moći uvećati, da ljudi vide detaljno što kupuju, a ne da si šaljemo videa i slike po WhatsAppu i Viberu. > No eto, stanje je takvo da se fotografije uopće ne mogu uploadati jer je server pun. > Postoje li uopće neki dugoročni planovi, odnosno rješenja za ovaj krš? Točno, stranica je stara treba uložit u nju i u prostor na webu, tagovi su katastrofa. Uvijek iste primjedbe od kad sam na krpicama. Činjenica je da promjena neće biti jer se stranica usprkos nedostacima koristi i dalje, pa administratori ništa ne poduzimaju, a kad dođe do ovakvih problema kao posljednjih dana onda ga korisnici moraju rješavati uklanjanjem fotografija.
2022 11 29
Uzas. A bas danas me dosta ljud za slike pitalo a ne mogu ih ucitati.
2022 11 29
Nisam stručnjak niti aktivna na forumuma, ali ovo je malo smješno šta se dešava, pogotovo ovako često. Vratila sam se prodavati i kupovati na krpice nakon više godina pauze i u stranicu od onda nije ulozeno niti jedne kune, ALI DOSLOVNO. Čak sam uzela i premium mjesečni za profil, te uplatila još nešto sitno novca da mogu promovirati artikle i sad danima gledam kako da stavim nove artikle a nemogu. Dakle, vlastitim izborom plaćam PREMIUM uslugu i podržavam time rad stranice i admine da bi za uzvrat dobila ne funkcionalnu stranicu. Ne znam da li su admini plaćeni ili su volonteri, no ako su volonteri svaka Vam čast jer održavati ovu kantu za smeće je živi cirkus. Nastavno na komentar članice meowzz... postoje jako jako jeftini serveri sa ogromnom količinom prostora te iskreno sumnjam da sa novcem koji se mjesečno sakupi od svih članica koje nadoplaćuju svoje novčanike; nismo u mogućnosti dobiti normalan upgrade. Oglasa na stranici ima MILIJUN, iskaču praktički svaka 3 klika mišem.... A onome tko radi digitalni marketing sa plaćenim oglasima će biti jasno koliko puno novaca se dobije od reklama. Tako da, ovo što se dešava je čista pohlepa i lijenost od strane osobe koja donosi odluke vezane za ovu stranicu. Žalosno, ali eto cure, brišite samo stare artikle kako bi nekome bio sve deblji djep, a da nije ulozio ni kune.
2022 11 30
I tražilice su pokvarene i plaćene usluge promoviranih artikala NE fukncioniraju kako je opisano... i filtracija po veličinama je pokvarena.... mogla bih u nedogled... Bitno da imamo mogućnost tagganja ZARA HIT i slično na svakom artiklu
2022 11 30
Uvijek brišu nama, aktivnim članovima sve živo, a neaktivni profili su konstantno prisutni. Njih prvo treba riješiti i ovakve stvari se ne bi smjele ni trebale događati... Vidjela sam da ima profila kojima je zadnja prijava bila čak 2020.godine, njih brišite.
2022 11 30
I ja sam razočarana funkcioniranjem ove stranice, vjerujem da se novca IMA za veći server koji može "prožvakati" sve ovo, a ne moliti nas koji koristimo stranicu da brišemo svoje artikle koje smo na neki način i PLATILE jer ima nas puno koji koristimo usluge a koje se ne izvršavaju kako bi trebale, puno propusta, rad na 0 - zanima me tko vodi ove krpice....
2022 11 30
Ajmo se javit svakoj curi gdje naiđemo na artikl koji je prodan da ga obrišu. Brisanje tema:DA ZA teme koje više nisu aktualne, ili koje nisu čitane u određenom vremenskom periodu. Što se tiče toga da ne možete poslati slike u razgovore (imate mail, whatup,viber)
2022 11 30
> Zariyah_Vaeros: > Ne znam da li su admini plaćeni ili su volonteri, no ako su volonteri svaka Vam čast jer održavati ovu kantu za smeće je živi cirkus. > Nastavno na komentar članice meowzz... postoje jako jako jeftini serveri sa ogromnom količinom prostora te iskreno sumnjam da sa novcem koji se mjesečno sakupi od svih članica koje nadoplaćuju svoje novčanike; nismo u mogućnosti dobiti normalan upgrade. > Oglasa na stranici ima MILIJUN, iskaču praktički svaka 3 klika mišem.... A onome tko radi digitalni marketing sa plaćenim oglasima će biti jasno koliko puno novaca se dobije od reklama. > Tako da, ovo što se dešava je čista pohlepa i lijenost od strane osobe koja donosi odluke vezane za ovu stranicu. > Žalosno, ali eto cure, brišite samo stare artikle kako bi nekome bio sve deblji djep, a da nije ulozio ni kune. Ovo je prava i gola istina, nadam se da smo svi svjesni toga?!?! Ili je ovo stvarno perfidan način da se prikaže "bezizlaznost situacije" i počinje naplaćivati provizija na svaki prodani artikl? Premda sumnjam da bi se i nakon toga išta promijenilo na bolje. U današnje vrijeme razvoja tehnologije, šuplju priču sa prepunjenim serverom ne mogu prodavati više niti nama - krpičarkama koje očito podcjenjuju kao tupave i neuke.
2022 11 30
1 2 3 4 5 6 ... 12