Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Slike, artikli, razgovori

> ShangriLa: > > Dorotea4: > > Ima li kakvog zakljucka ili cemo i dalje pricati same sa sobom? > Zaista, nema smisla, ovo predugo traje. Treba tražiti alternativu krpicama jer kako stvari stoje ovo se neće tek tako riješiti. Njuškalo, Marketplace, aukcije hr
2022 12 01
> blozo29: > Više stvari je pod upitnikom. Prošle godine je bila jedna gruba situacija s dvije korisnice kada se saznalo da su vlasnici stranice izvan Hrvatske i čekao se njihov blagoslov pri rješavanju problema koji je nastao kada je krpičarska vojska stala na tipkovnice prema Adminu. > Dakle, tko je Gazda? I dalje je Admin tu samo da piše ime velikim slovom. > Interesantno je da se razgovori sami 'brišu'/'nestaju' nakon nekog vremena ili broja otvorenih novih razgovora. > Što bi po toj logici značilo da je neka vrsta algoritma postavljena da to radi - dakle to se može napraviti i s neaktivnim članovima, prodanim artiklima, temama na forumu i drugim stvarima koje (nas) smetaju. > Kak bi se reklo- sve se može, kad se hoće. > Ili kada se zna. > Ako Adminu treba pomoć u brisanju, javljam se za ispomoć. Piše Vam dolje na dnu stranice O NAMA tko su vlasnici stranice ...
2022 12 01
Imate aplikaciju trendi…super je sve lagano i nikad nista ne steka.
2022 12 01
> Mateeja19: > Piše Vam dolje na dnu stranice O NAMA tko su vlasnici stranice ... Piše da. Može se gosponu menadžeru javiti, sigurno će odgovoriti, proslijediti sve IT-evcima u Litvi i riješiti problem(e).
2022 12 01
> KikiRikiKiki: > Svakako i prodane artikle. Puno njih ima i dalje oglas koji je prodan, čemu? Ničemu. Slazem se!
2022 12 01
> IngridBusch: > Imate aplikaciju trendi…super je sve lagano i nikad nista ne steka. Moram priznat da mi se sviđa Trendi, skinula sam aplikaciju, vrlo je jednostavna. Međutim ima jako malo korisnika. Nova je, pa dok proradi.... Kad sam skidala apl.pisalo je 98 skidanja..
2022 12 01
> TeaLeoni13: > > IngridBusch: > > Imate aplikaciju trendi…super je sve lagano i nikad nista ne steka. > Moram priznat da mi se sviđa Trendi, skinula sam aplikaciju, vrlo je jednostavna. Međutim ima jako malo korisnika. Nova je, pa dok proradi.... > Kad sam skidala apl.pisalo je 98 skidanja.. Pa da.., jedini problen sto ne zna puno ljudi za aplikaciju a zaista je odlicna.
2022 12 01
Eto sad reklame 😀😀😀
2022 12 01
> IngridBusch: > > TeaLeoni13: > > > IngridBusch: > > > Imate aplikaciju trendi…super je sve lagano i nikad nista ne steka. > > Moram priznat da mi se sviđa Trendi, skinula sam aplikaciju, vrlo je jednostavna. Međutim ima jako malo korisnika. Nova je, pa dok proradi.... > > Kad sam skidala apl.pisalo je 98 skidanja.. > Pa da.., jedini problen sto ne zna puno ljudi za aplikaciju a zaista je odlicna. Pozdrav dali može neki link za tu aplikaciju Trendi jer mi ju ne izbacuje uopce a i ovu koju izbaci kaže da nema za našu zemlju. Hvala Vam najljepša!
2022 12 01
> anamaria458: > > IngridBusch: > > > TeaLeoni13: > > > > IngridBusch: > > > > Imate aplikaciju trendi…super je sve lagano i nikad nista ne steka. > > > Moram priznat da mi se sviđa Trendi, skinula sam aplikaciju, vrlo je jednostavna. Međutim ima jako malo korisnika. Nova je, pa dok proradi.... > > > Kad sam skidala apl.pisalo je 98 skidanja.. > > Pa da.., jedini problen sto ne zna puno ljudi za aplikaciju a zaista je odlicna. > Pozdrav dali može neki link za tu aplikaciju Trendi jer mi ju ne izbacuje uopce a i ovu koju izbaci kaže da nema za našu zemlju. Hvala Vam najljepša! Naravno. Poslat cu vam u inboks, ovdje iz nekog razloga ne mogu.
2022 12 01
> IngridBusch: > > TeaLeoni13: > > > IngridBusch: > > > Imate aplikaciju trendi…super je sve lagano i nikad nista ne steka. > > Moram priznat da mi se sviđa Trendi, skinula sam aplikaciju, vrlo je jednostavna. Međutim ima jako malo korisnika. Nova je, pa dok proradi.... > > Kad sam skidala apl.pisalo je 98 skidanja.. > Pa da.., jedini problen sto ne zna puno ljudi za aplikaciju a zaista je odlicna. Moze i meni? Puno hvala
2022 12 01
Ajde i meni pošalji 😀😀
2022 12 01
> IngridBusch: > > TeaLeoni13: > > > IngridBusch: > > > Imate aplikaciju trendi…super je sve lagano i nikad nista ne steka. > > Moram priznat da mi se sviđa Trendi, skinula sam aplikaciju, vrlo je jednostavna. Međutim ima jako malo korisnika. Nova je, pa dok proradi.... > > Kad sam skidala apl.pisalo je 98 skidanja.. > Pa da.., jedini problen sto ne zna puno ljudi za aplikaciju a zaista je odlicna. Sviđa mi se aplikacija. Nadam se da ću uskoro dodati artikle. Bilo bi super da se može i preko kompjutera pogledati
2022 12 01
Nadam se da ćemo upogoniti što prije krpice 😔😀 Bilo bi dobro kad bi obrisali prodano i sve starije oglase.
2022 12 01
Nekom proradilo, meni jos ne..vidim nove artikle. 🙂
2022 12 01
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 12