Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Slike, artikli, razgovori

> meowzz: > Ajme meni... Server je pun. I mi bi trebali brisati artikle. > A da se uloži u upgrade? Nevjerojatno, stranica je za ljude koji ne koriste adblocker zagušena reklamama a na njoj je vrijeme stalo prije 15 godina što se tiče ulaganja. > Fotografije koje se uploadaju nisu niti pune rezolucije, veličine su 90-120KB što je zbilja JAKO malo, čak je i laiku jasno da je to smeće, a ne kvaliteta. Na stranici koja se bavi prodajom fotografije bi se morale moći uvećati, da ljudi vide detaljno što kupuju, a ne da si šaljemo videa i slike po WhatsAppu i Viberu. > No eto, stanje je takvo da se fotografije uopće ne mogu uploadati jer je server pun. > Postoje li uopće neki dugoročni planovi, odnosno rješenja za ovaj krš? Potpisujem, točno je sve tako
2022 11 30
> Zariyah_Vaeros: > Nastavno na komentar članice meowzz... postoje jako jako jeftini serveri sa ogromnom količinom prostora te iskreno sumnjam da sa novcem koji se mjesečno sakupi od svih članica koje nadoplaćuju svoje novčanike; nismo u mogućnosti dobiti normalan upgrade. > Oglasa na stranici ima MILIJUN, iskaču praktički svaka 3 klika mišem.... A onome tko radi digitalni marketing sa plaćenim oglasima će biti jasno koliko puno novaca se dobije od reklama. > Tako da, ovo što se dešava je čista pohlepa i lijenost od strane osobe koja donosi odluke vezane za ovu stranicu. > Žalosno, ali eto cure, brišite samo stare artikle kako bi nekome bio sve deblji djep, a da nije ulozio ni kune. Ovo je istina. Uopće i nije potrebno da sve članice uplaćuju neku vrstu članarine. Realno, mislim da nam je sada i više nego očito da je stranica tu samo kako bi generirala profit od reklama (skupa sa .rs stranicom). Budući da nisam ovdje neko predugo vrijeme, možda bi neke članice s duljim "stažom" znale reći — je li se vlasnik stranice ikada javio, obratio članicama i komentirao stanje stranice? Ili je najbliže tome adminovo "ispričavamo se na ovome, radimo na onome"? Vidjela sam da je njegovo ime bilo javno objavljeno, pa me zanima ako je ikada odgovorio na išta. Jasno mi je da mu to nije nikakva dužnost, ali onda je svakako potvrda toga da je stranica postavljena isključivo da bi se generirao profit kroz reklame.
2022 11 30
> Sandrlje: > > Admin2nd: > > Drage Krpičarke, > > Server je pun pa zbog toga ne možete stavljati slike u razgovore niti uploadati artikle. Ako želite da se stanje stabilizira što prije, pokušajte obrisati artikle starije od 2020. godine. > > Mi brišemo i čekamo dodatni prostor na serveru. > Ne mogu vjerovat da čitam ovo na pragu 2023. godine, na stranici zakrčenoj reklamama > 😂😂😂😂😂😂 Da. Čini se da im reklame i jesu primarna stvar.
2022 11 30
> Sandrlje: > > Admin2nd: > > Drage Krpičarke, > > Server je pun pa zbog toga ne možete stavljati slike u razgovore niti uploadati artikle. Ako želite da se stanje stabilizira što prije, pokušajte obrisati artikle starije od 2020. godine. > > Mi brišemo i čekamo dodatni prostor na serveru. > Ne mogu vjerovat da čitam ovo na pragu 2023. godine, na stranici zakrčenoj reklamama > 😂😂😂😂😂😂 🤣🤣🤣 Da, čudno da im čak nije ni neugodno pisat ovakvo šta , vjerovatno zato šta misle da stranicu koriste tupave plavuše.
2022 11 30
I? Još se ništa nije riješilo, slike se sve mi se čini više neće moći ucitati.., jesu krpice rip?
2022 11 30
Pozdrav svima! Ne vjerujem da su rip, ali očigledno im treba malo đuže vrijeme da poprave situaciju...pa prije cca godinu dana nisu radile tjedan dana😱 mislim da je sad ista stvar..😱 Ali da bi trebalo uvesti kalo reda, to potpisujem
2022 11 30
> MommyAndSon: > A da se recimo stavi postavka da se artikli označeni sa Prodano automatski brišu nakon me znam, recimo tjedan dana od oznake? Trećina artikala prodanih i uredno stoje,komu, čemu? Vjerojatno CMS u kojem je rađena stranica prije xy godina ne nudi takvu opciju. Ako nisu uspjeli srediti kako spada ni filter artikala, sumnjam da je to što predlažete moguće nažalost
2022 11 30
mojekrpice.rs njihova stranica normalno radi :D
2022 11 30
Vlasnici su originalno iz Litve A tehničari znaju prepoznati kad dva profila dijele IP adresu i blokirati katarinumartinu, ali ne znaju riješiti upload i servere 🎉
2022 11 30
> meowzz: > Ajme meni... Server je pun. I mi bi trebali brisati artikle. > A da se uloži u upgrade? Nevjerojatno, stranica je za ljude koji ne koriste adblocker zagušena reklamama a na njoj je vrijeme stalo prije 15 godina što se tiče ulaganja. > Fotografije koje se uploadaju nisu niti pune rezolucije, veličine su 90-120KB što je zbilja JAKO malo, čak je i laiku jasno da je to smeće, a ne kvaliteta. Na stranici koja se bavi prodajom fotografije bi se morale moći uvećati, da ljudi vide detaljno što kupuju, a ne da si šaljemo videa i slike po WhatsAppu i Viberu. > No eto, stanje je takvo da se fotografije uopće ne mogu uploadati jer je server pun. > Postoje li uopće neki dugoročni planovi, odnosno rješenja za ovaj krš? Ja inače napravim sasvim normalnu sliku i onda je screenshotam da bi se smanjila rezolucija, na taj način vjerujem da kvaliteta ostane koliko toliko super i dalje.
2022 11 30
> PigmyPuff: > A tehničari znaju prepoznati kad dva profila dijele IP adresu i blokirati katarinumartinu, ali ne znaju riješiti upload i servere 🎉 hahahahaahhaha :') :') :') :') :') :') x-) vrh!
2022 11 30
> MilaDraga: > Ovo je strašno i slažem se sa svime što su cure već napisale. Imamo li alternativu, bilo je svojedobno pokrenuto više tih stranica za prodaju? Ak tko zna za alternativu pišite prijedloge 8-) Sve ostalo je zaduženje onih koji su za to plaćeni!
2022 11 30
> bavarija: > mojekrpice.rs njihova stranica normalno radi :D rade i slovenske...nije mi jasno jel mi stalno iz Hrvatske imamo probleme, jel do naših tehničara i administratora ili ....
2022 11 30
Zar ovo još traje..
2022 11 30
Server pun, obrišite slike?! U 21. Stoljeću smo! Šteta da stranica koja je zaživjela se umrtvi jer se svako malo server napuni. A zamislite s čim? S osnovnim sredstvom zbog kojeg postoji- slikama. Ovo je kao dial up internet na kojeg se nisi mogao spojiti ako je Netko u to vrijeme telefonirao. 21. Stoljeće, administratori😘
2022 11 30
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12