Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Slike, artikli, razgovori

> Admin2nd: > Drage Krpičarke, > Server je pun pa zbog toga ne možete stavljati slike u razgovore niti uploadati artikle. Ako želite da se stanje stabilizira što prije, pokušajte obrisati artikle starije od 2020. godine. > Mi brišemo i čekamo dodatni prostor na serveru. Ne mogu vjerovat da čitam ovo na pragu 2023. godine, na stranici zakrčenoj reklamama 😂😂😂😂😂😂
2022 11 30
Inače, ja neću brisati starije artikle jer sam u zadnjih deset dana prodala dva takva. Oprostite, ali to nema nikakvog smisla.
2022 11 30
Nije naša odgovornost brisati artikle da bi stranica funkcionirala. Po otvaranju stranice iskoči minimum jedan oglas, pregledaš tri artikla to su već tri oglasa. Matematika je lijepo tu, osim ako se novac ne ulaže u razvoj aplikacije ili bolji dizajn - što očito ne. Ili ako ste prezauzeti brisanjem krivih tagova pa ne stignete očistiti sve ostalo, a ni to nije slučaj.
2022 11 30
Pa brišite članove koji su neaktivni duže od 6 mjeseci. Ja brišem artikle koje prodam - kad dođu do korisnice tj. kad ih ona preuzme. Učitavanje ne radi danima očito... ja sam pokušala i jučer i danas... ne ide. U petak popodne sam planirala staviti nove proizvode - ali čini mi se da to ni do petka neće biti riješeno.
2022 11 30
nikako nema smisla brisati artikle koje aktivnim korisnicama stoje po dve godine, zašto?prodat će se u nekom momentu, to nije rješenje, definitivno treba brisati neaktivne, blokirane i forume iz 2016. pa i dalje..brisanje prodanih artikala ima smisla ali i to nije poanta, jer se učitavaju stalno novi artikli kako od novih tako i od starih članica., i nikako nije do nas krpičarka da brinemo o stanju same stranice a pogotovo o serveru, da je netko angažiran oko toga, ne bi ni došlo do ovoga.. kako god, očito volimo te krpice pa smo i dalje tu :)
2022 11 30
Ovo je strašno i slažem se sa svime što su cure već napisale. Imamo li alternativu, bilo je svojedobno pokrenuto više tih stranica za prodaju?
2022 11 30
A mozda da se uvede nekakva polugodišnja pretplata od recimo 50kn, pa da se tim iznosom nabavi neki kvalitetniji server kojemu neće svako malo nedostajati diska? Ili da se kupi diska za godinu dana pa da stranica radi normalno bez prekida. Također se apsolutno slažem za brisanje prodanih artikala automatski i neaktivnih članova nakon recimo 6mj neaktivnosti, kao i da je potreban remont stranice da se mogu kvalitetne slike uploadati i dodati mogućnost zooma
2022 11 30
> Majboro: > A mozda da se uvede nekakva polugodišnja pretplata od recimo 50kn, pa da se tim iznosom nabavi neki kvalitetniji server kojemu neće svako malo nedostajati diska? Ili da se kupi diska za godinu dana pa da stranica radi normalno bez prekida. > Također se apsolutno slažem za brisanje prodanih artikala automatski i neaktivnih članova nakon recimo 6mj neaktivnosti, kao i da je potreban remont stranice da se mogu kvalitetne slike uploadati i dodati mogućnost zooma Nema potrebe jer previše novaca zarađuju od ovih reklama. Pored neaktivnih članica trebalo bi brisati oglase onim ljudima koji jedan te isti oglas stave svako malo, a prethodni ne obrišu pa se desi da imaju i po desetak puta isti oglas objavljen. Ovo sa prodanim oglasima treba isto riješit, jer većina ljudi to i dalje drži kao svojevrsnu navlakušu na profil, jer kad kupac primi artikl i potvrdi da je sve u redu to je sekunda posla da se obriše(dakle tu se ne radi o lijenosti već o namjernom ostavljanju oglasa). Definitivno sve članice koje nisu bile aktivne godinu dana treba obrisati.
2022 11 30
Sramota
2022 11 30
Ovdje se uvijek pokazuje amaterizam u vođenju stranice pa tako i ovaj puta i to na štetu korisnika. Sve se može samo treba znati nađite nekog pismenog na tom području.
2022 11 30
Nije odgovornost na korisnicima stranice. Imate milion opcija i mogućnosti za unapređenje stranice a vi ste izvlačite na to da je prostor pun ... Nažalost veliki korak nazad i propust ...
2022 11 30
brišite ove koji nisu aktivni godinama, a imaju toliko artikla!!
2022 11 30
ne brišu se stari profili i oglasi, a meni čim stavim jednu sliku s neta dok ne pofotkam svoje, odmah mi se briše oglas x-)
2022 11 30
Zna li se kada ce proraditi? Mislim da je najvaznije da profunkcionira.
2022 11 30
U stranicu nije ulagano od početka, što je nevjerojatno. Još je nevjerojatnije da nema dovoljno mjesta na serveru i da se to ne rješava. Valjda su admini čuli za riječ upgrade. Nikakve obavijesti za korisnike se ne stavljaju pa ne znam kako bi netko i mogao znati za problem ako slučajno ne zaluta na forum. I ako vam je jedino rješenje problema to što ćete čekati korisnike da počiste profile, onda bolje da odmah ugasite stranicu.
2022 11 30
1 2 3 4 5 6 7 ... 12