Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Slike, artikli, razgovori

Kako znate da srpske i slovenske MK rade bolje? Imaju isti problem https://mojekrpice. rs/forum/t/564388/stanje-predmeta (maknuti razmak)-Odlično im je na kraju (jer se netko valjda naknadno sjetio da to kronično nedostaje) Također moraju brisati artikle prema naputku Admina ... KOrisnice također koriste Forum da bi oglasile da prodaju ruksak ili bluzu, WTF? (žene su iste u svim krajevima svijeta) Stranica je napravljena dosta davno i vjerojatno u tom zastarjelom CMS-u Admin nema dovoljno mogućnosti. Ne ulaže se novac u napredak i poboljšanja, ne reprogramiraju se postavke, ne ulaže u ljude. Otuda problemi. Dobro još sve i šljaka obzirom da nam je besplatno, nema provizija po prodaji ni kupnji. Za reklame ne znam u kojoj su količini jer sam ih maknula.
2022 11 30
A da maknete stare i blokirane profile? Cemu oni sluze. Pogotovo blokirane. Pune slike za prodaju. Cim to obrisete vec ce se oslabodit. I vidim puuuno cura ostave prodane artikle. I to obrisite sve i gotovo. Ja osobno nemam starije od 2020 a znam da cure sigurno imaju i obrisat ce i vratit novi oglas i na istom smo.
2022 11 30
Ce biti rijesen problem jos ove godine..zna se sta?🤪
2022 11 30
I ja se pitam.. Kad ćemo se vratiti na normalu🙄
2022 11 30
> FlyGirl5: > > Zariyah_Vaeros: > > Ne znam da li su admini plaćeni ili su volonteri, no ako su volonteri svaka Vam čast jer održavati ovu kantu za smeće je živi cirkus. > > Nastavno na komentar članice meowzz... postoje jako jako jeftini serveri sa ogromnom količinom prostora te iskreno sumnjam da sa novcem koji se mjesečno sakupi od svih članica koje nadoplaćuju svoje novčanike; nismo u mogućnosti dobiti normalan upgrade. > > Oglasa na stranici ima MILIJUN, iskaču praktički svaka 3 klika mišem.... A onome tko radi digitalni marketing sa plaćenim oglasima će biti jasno koliko puno novaca se dobije od reklama. > > Tako da, ovo što se dešava je čista pohlepa i lijenost od strane osobe koja donosi odluke vezane za ovu stranicu. > > Žalosno, ali eto cure, brišite samo stare artikle kako bi nekome bio sve deblji djep, a da nije ulozio ni kune. > Ovo je prava i gola istina, nadam se da smo svi svjesni toga?!?! > Ili je ovo stvarno perfidan način da se prikaže "bezizlaznost situacije" i počinje naplaćivati provizija na svaki prodani artikl? Premda sumnjam da bi se i nakon toga išta promijenilo na bolje. > U današnje vrijeme razvoja tehnologije, šuplju priču sa prepunjenim serverom ne mogu prodavati više niti nama - krpičarkama koje očito podcjenjuju kao tupave i neuke. Bravo.Kolegica mi ima svoju online stranicu i prodaju. I ona na godišnjem nivou plača samo 1000kn. Svaki mjesec joj se nadograđuje stranica uređuje i naravno u slučaju nečega server službe odmah reagiraju. Ali nema ovakvih problema jer server službe Prodano brišu i sve nepotrebno. Veća stranica veći izdaci s tim da je ovdje samo logiranje možda zarada 0,10 lipa po kliku. Svaki naš log i prijava je njima zarada.
2022 11 30
Problem je i u tome da se ni artikl za prodaju ne može postaviti jer sliku ne želi učitati. Pretražujem isti pojam nekoliko dana a nema ni jedne nove objave. (Prije koji dan je dnevno bilo barem 30-40 ako ne i više oglasa upravo za taj pojam). Obrisati neakrivne, blokirane članove kao i oglase koji su prodani (nakon npr. 7 dana), jer čemu oglas stoji ako je prodan. Samo mogu plakat nad tim istim oglasom.
2022 11 30
Maknite sve neaktivne profile starije od 6 mj, ogranicite broj besplatnih oglasa na npr 50 po korisniku pa ko ih zeli vise neka plati neki iznos po oglasu. Automatski rijesen i problem prodano jer ce se brisat brzinom munje I onda se mozda dogodi cudo pa da se napokon neki novci uloze u ovu stranicu. Jednostavno ovako vise nema smisla a vlasnik stranice pila granu na kojoj sjedi...
2022 11 30
> Admin2nd: > Drage Krpičarke, > Server je pun pa zbog toga ne možete stavljati slike u razgovore niti uploadati artikle. Ako želite da se stanje stabilizira što prije, pokušajte obrisati artikle starije od 2020. godine. > Mi brišemo i čekamo dodatni prostor na serveru. Trebali ste o tome prije misliti kad imaš stranicu i zakupljen prostor na webu u svakom trenu znaš s koliko prostora raspolažeš. Dakle, prostor treba dokupiti na vrijeme.
2022 11 30
Ima li kakvog zakljucka ili cemo i dalje pricati same sa sobom?
2022 11 30
Upravo ste mi uzeli riječ iz usta, forum se vodi a problem stalno na jednom te istom mjestu 🫠 vjerojatno se ni ne rješava > Dorotea4: > Ima li kakvog zakljucka ili cemo i dalje pricati same sa sobom?
2022 11 30
Ovo je vjerojatno bila samo obavijest a ne rasprava. Nije tesko obrisati artikl i staviti novi. Ako je vec iz 2020.Pa hajmo onda.Ako itko čita 🤭, osim nas par
2022 12 01
A ma nema šanse I ako obrišete artikl, oslobodite xy mjesta i stavite taj isti, koja je poanta
2022 12 01
Čuj server je pun? A šta čine admini ? Zar je naš posao da brišemo neaktivne profile i stare? Jako loše organizirano, često se to desavalo i prije. Izvolite to riješiti admini a nemojte postenim kupcima i prodavačima soliti pamet. Bitno da su reklame zauzele vecinu servera i prostora!
2022 12 01
Više stvari je pod upitnikom. Prošle godine je bila jedna gruba situacija s dvije korisnice kada se saznalo da su vlasnici stranice izvan Hrvatske i čekao se njihov blagoslov pri rješavanju problema koji je nastao kada je krpičarska vojska stala na tipkovnice prema Adminu. Dakle, tko je Gazda? I dalje je Admin tu samo da piše ime velikim slovom. Interesantno je da se razgovori sami 'brišu'/'nestaju' nakon nekog vremena ili broja otvorenih novih razgovora. Što bi po toj logici značilo da je neka vrsta algoritma postavljena da to radi - dakle to se može napraviti i s neaktivnim članovima, prodanim artiklima, temama na forumu i drugim stvarima koje (nas) smetaju. Kak bi se reklo- sve se može, kad se hoće. Ili kada se zna. Ako Adminu treba pomoć u brisanju, javljam se za ispomoć.
2022 12 01
> Dorotea4: > Ima li kakvog zakljucka ili cemo i dalje pricati same sa sobom? Zaista, nema smisla, ovo predugo traje. Treba tražiti alternativu krpicama jer kako stvari stoje ovo se neće tek tako riješiti.
2022 12 01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 12