Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Slike, artikli, razgovori

> Admin2nd: > Drage Krpičarke, > Server je pun pa zbog toga ne možete stavljati slike u razgovore niti uploadati artikle. Ako želite da se stanje stabilizira što prije, pokušajte obrisati artikle starije od 2020. godine. > Mi brišemo i čekamo dodatni prostor na serveru. Pozdrav, zašto su moji oglasi obrisani? Koje sam stavila prije dva dana.
2023 01 08
> PigmyPuff: > > Svepo35kn: > > Pitanje, da li se može promjeniti ime na profilu? Hvala... > Ne može. Kontam da vas valuta zeza? 😁 Najbolje kako ste na početku napraviti novi profil. A nego 😄 €. Hvala na odgovoru ☺️
2023 01 09
> Muffet: > > minnie07: > > Zašto mi je obrisano preko 30 oglasa koji nisu kršili nijedno pravilo objave? :o > I meni se ovo dogodilo, otvorim Krpice ujutro i nema mi tri stranice oglasa 🥺 I meni ista stvar 🥺
2023 01 13
Zasto mi je obrisan oglas djecijih kolica koji sam jucer stavila???
2023 01 13
> prodajaabart: > > SamoDalmatinka: > > Bilo bi dobro obrisati i neaktivne članove. > Slažem se i prodane artikle također! Bas to... pogotovo prodane artikle! Ne vidim svrhu oznaciti artikl PRODANO....
2023 01 14
> SamoDalmatinka: > Bilo bi dobro obrisati i neaktivne članove. U potpunosti se slažem.
2023 01 18
Neaktivni članovi neće biti obrisani.
2023 01 18
Pozdrav, Zasto se ne mogu uploadati artikli ?
2023 01 19
> Admin2nd: > Neaktivni članovi neće biti obrisani. A hoćete li odabranim korisnicama i top članicama obrisati crtiće,slikovnice,kuharice,knjige...., koji im stoje danima i mjesecima na profilu,kao što ste meni,u roku keks ? Mislim,ako nešto nije dozvoljeno,onda bi to tako trebalo vrijediti za sve.
2023 01 19
> leptiricaMo: > > Admin2nd: > > Neaktivni članovi neće biti obrisani. > A hoćete li odabranim korisnicama i top članicama obrisati crtiće,slikovnice,kuharice,knjige...., koji im stoje danima i mjesecima na profilu,kao što ste meni,u roku keks ? > Mislim,ako nešto nije dozvoljeno,onda bi to tako trebalo vrijediti za sve. Vaši su obrisani jer ste stavili pojedinačnu cijenu u naslov, a prodajete više komada.
2023 01 19
> mod.mk: > > leptiricaMo: > > > Admin2nd: > > > Neaktivni članovi neće biti obrisani. > > A hoćete li odabranim korisnicama i top članicama obrisati crtiće,slikovnice,kuharice,knjige...., koji im stoje danima i mjesecima na profilu,kao što ste meni,u roku keks ? > > Mislim,ako nešto nije dozvoljeno,onda bi to tako trebalo vrijediti za sve. > Vaši su obrisani jer ste stavili pojedinačnu cijenu u naslov, a prodajete više komada. Hvala na odgovoru. Ali u naslovu je pisalo "DVD CRTIĆI" i pojedinačna cijena. Da je pisalo LOT crtića,a cijena za komad,tada razumijem da se obriše. Zašto onda drugi takvi oglasi i dalje stoje ?
2023 01 19
Mene zanima zašto se brišu artikli?! Znači sve uredno radim, što prodam brišem, uvijek stavim prvo svoje slike odjeće pa sa neta, nijedan oglas mi nije stariji od max godine dana i do jučer sam imala 29 artikala a danas imam samo 7! Znači užaš, i to mi se nije dogodilo samo sad ali nije još ovako da mi nestane tako puno artikala. Katastrofa, želim da mi se to riješi jer ne planiram slikati i objavljivati jedne te iste stvari 6229 puta!!!
2023 01 21
Takodjer je i meni preko noci izbrisano preko 20 artikala. Stavljam svoje fotografije kao naslovne, a onda eventualno slike s neta ako ih imam i najstariji oglas nije star ni god. dana, niti mi stoje prodani artikli. Mislim da nisam prekrsila niti jedno pravilo jer na isti nacin objavljujem vec godinama. Sta se dogadja?! Ovako nesto se nikada jos nije dogodilo!
2023 01 21
Imam isti problem kao dvije članice prije mene. Gotovo cijeli profil mi je izbrisan preko noći- 4 stranice artikala stavljenih PO PRAVILIMA UPLOADA OGLASA. Može li se uskoro očekivati odgovor i objašnjenje? Hvala.
2023 01 22
Pozdrav, kako izbrisati sliku iz razgovora ? Da li je to movuce ?
2023 01 28
1 2 ... 7 8 9 10 11 12