Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Brisanje artikala sa stranice

> aria_lienn: > meni isto stalno brišu oglas za MAC ruževe bez objašnjenja... ne znam jel problem što stavljam jedan oglas za 5 ruževa - valjda bi trebala svaki posebno pa da opet padne upload na stranici :') > slike moje naravno Brisu oglas jer trebate staviti cijenu za cijeli lot A u oglasu napisete pojedinacno cijene Ovako Vam je to lazno oglasavanje i zbog toga se brise
2023 01 14
> kozmetika88: > > aria_lienn: > > meni isto stalno brišu oglas za MAC ruževe bez objašnjenja... ne znam jel problem što stavljam jedan oglas za 5 ruževa - valjda bi trebala svaki posebno pa da opet padne upload na stranici :') > > slike moje naravno > Brisu oglas jer trebate staviti cijenu za cijeli lot > A u oglasu napisete pojedinacno cijene > Ovako Vam je to lazno oglasavanje i zbog toga se brise hvala na info! <3
2023 01 14
Meni su takoder svi artikli obrisani, vecinom svi koji su imali slike s interneta, ali i neki koji nisu imali ni jednu! Stavljam slike s interneta, eventualno 1 ili 2 samo kako bi kupac mogao vidjeti kako roba stoji posto se ne zelim slikati osobno.. I to je uvijek 3.,4. slika a nikad prva.. Takoder eventualno je dodan jos neki tag drugog brenda kako bi bilo lakse pronaci artikl… Molim objasnjenje da znam ubuduce stavljati oglase jer je ovo gubljenje vremena!
2023 01 19
> sp1412: > Meni su takoder svi artikli obrisani, vecinom svi koji su imali slike s interneta, ali i neki koji nisu imali ni jednu! > Stavljam slike s interneta, eventualno 1 ili 2 samo kako bi kupac mogao vidjeti kako roba stoji posto se ne zelim slikati osobno.. I to je uvijek 3.,4. slika a nikad prva.. > Takoder eventualno je dodan jos neki tag drugog brenda kako bi bilo lakse pronaci artikl… > Molim objasnjenje da znam ubuduce stavljati oglase jer je ovo gubljenje vremena! Slika s interneta ne smije biti prva u oglasu,moze biti 2,3.. Artikli ne smiju biti lazno tagirani,ne moze biti Adidas,Puma,Zara Mango itd u tagovima A primjer prodajete Kappa ruksak,ili trenirku koja nema veze s tagovima
2023 01 19
Također, pola profila obrisano... Jeste pisali kome?
2023 01 20
> NinaRicci: > Također, pola profila obrisano... Jeste pisali kome? https://mojekrpice.hr/admin2nd-169608 Javite se adminu Sve sto lazno tagirate admin obrise
2023 01 20
1 2