Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Uploadanje preko mobitela

Vec sam godinu dana ovdje i svaki put ista prica. Ulogoram se preko mobitela, uredim novi oglas, sve utipkam i pritom pazim na velicinu fotografija da bi mi nakon cijelog postupka stranica onemogucila uploadanje. “Uploadaj artikl” gumb na dnu ne radi kad ga stisnem. I evo ponovmo mojih 10 minuta utroseno ni na sto.
2023 01 16
Mobitel je nužno zlo što se MK tiče. Preko laptopa mi sve uvijek radi. Probala sam davno preko moba i brzo odustala. Također je dolazak do foruma i tema vrlo konfuzan, treba puno više vremena za pretraživanje i nalaženje nečeg. Ne znam, meni je zbrčkano. Kad sam doma radim s laptopa. Kad sam vani nisam na MK. Također- treba se stalno iznova ulogiravati, to me živciralo.
2023 01 16
Ja se i preko laptopa svaki put moram ulogirati.
2023 01 17
Ja sam samo na mobu na krpicama,🤔
2023 01 17
Ja oduvijek sve preko moba uploadam Jedino kada idem na forum je pregledniji preko laptopa
2023 01 17
Svaka vam čast, žene, očito sam stara i nemoderna, pa ja sam i na WhatsAppu na laptopu ako sam doma, znam, smišno vam je, volim si sve povećat do neke razine da mi bude ugodno bavljenje nečim
2023 01 17
> Nitospitos: > Ja sam samo na mobu na krpicama,🤔 Kad si u cvijetu mladosti! Ja kad vidim da mladi pišu poruke s 2 ruke ne gledajući u mobitel nego u prijateljicu s kojom usput razgovaraju, raspadnem se!
2023 01 17
Ja sam skontala da mi neće kad stavim više od 2 taga, pa probaj to smanjiti. Boje isto npr, stavi samo jednu do dvije pa vidi
2023 01 18
Niti meni ne radi, sve ispisem i stisnem taj gumb upload i nista se ne desava. Vec valjda 10 puta zadnjih 2 sata 🙈
2023 01 18
😂😂😂Meni komp služi kao ukras doma, imam i tabletić koji ne koristim😂😂😂
2023 01 18
To se je i meni dešavalo u početku. Tagovi su Vam pre dugački, možda ste stavili više od 1 boje, možda niste dobro napisali sastav artikla ili kategorije dobro odredili. Meni se to najčešće znalo dešavat zbog dugačkih tagova i kada sam stavila više od 1 boje ili veličine. Probajte smanjit tagove ili nešto od ovog što sam napisala.
2023 01 19
meni u pravilu preko moba upali u petom pokušaju
2023 01 20