Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problemi na stranici

Jel ima još netko problem kod pretraživanja stvari da se ništa ne izfiltrira dobro? Npr ako odem na odijeću i označim da želim da mi se pokaže "novo s etiketom", i dalje mi sve pokazuje? Isto tako ako označim neku posebnu boju. Ili pak drugi problem, označim veličinu neku i ništa se ne pokaže? Stvarno sumnjam da od sve ženske odijeće na stranici nema niti jedan komad u 38 veličini...
2023 02 09
Da, skuzila sam i ja to neki dan, osim toga i upload slika još uvijek stalno zeza
2023 02 09
Trazilica odavno ne funkcionira kako treba Upisem Adidas tenisice u trazilicu Pa ima,Nike,Umbro ,Kappa,znj marke ,i tako Upisem novo s etiketom U oglasu velikim slovima NOVO U opisu artikla noseno Pa tko da se snađe onda To je sve zbog ovih sto krivo tagiraju Rijetko kad mogu naci marku koju trazim,vecinom sve ostalo pokaze
2023 02 09
Da, to baš živcira.
2023 02 09
Da jako živcira i stalno se ponavlja, puno puta odustanem od uploada jer vrti vrti i onda izgubim volju a bilo bi toga još dosta za nabrojiti , već sam mislila da je do mog laptopa ali nije svugdje radi za 5 a tu baš živcira., možda nas netko čuje hahahahha :s Na istu stvar mi se kupilice jako žale ovih dana sa dosta njih na wiber dogovaram njima neće ni otvoriti., onda je kod nas i dobro. :D
2023 02 10
Bok, a da li netko ima problem s objavom novog oglasa, vec par puta u par dana objavljujem isti oglas, objavim i drugi dan mi nestane?
2023 02 10
> luka11: > Bok, a da li netko ima problem s objavom novog oglasa, vec par puta u par dana objavljujem isti oglas, objavim i drugi dan mi nestane? Zadnji oglas koji vam je uploadan ima prvu sliku s neta, prva slika mora biti vaša
2023 02 10
Ima li netko ko prodaje u jednom oglasu nekoliko nabrojanih stvari a da nije LOT. Stavila sam kravate. Svaka ima svoju cijenu. Imam ih dosta. Zar moram svaku kravatu pojedinačno staviti u prodaju, kao poseban oglas. Oglas mi je pobrisan. Uložim puno truda, da bi oglas napisala i onda mi se samo obriše. Smatram da takve oglase nebi trebalo brisati. Ako treba nešto promijeniti na krpicama, vezano za neka pravila, koja po meni nemaju logiku, ajmo se potruditi i to promijeniti. Napominjem da su kravate različitih brenodova, imam oko 30- tak. Neke nisu ni nošene.
2023 02 11
> Vikili: > Ima li netko ko prodaje u jednom oglasu nekoliko nabrojanih stvari a da nije LOT. > Stavila sam kravate. Svaka ima svoju cijenu. Imam ih dosta. Zar moram svaku kravatu pojedinačno staviti u prodaju, kao poseban oglas. Oglas mi je pobrisan. > Uložim puno truda, da bi oglas napisala i onda mi se samo obriše. > Smatram da takve oglase nebi trebalo brisati. Ako treba nešto promijeniti na krpicama, vezano za neka pravila, koja po meni nemaju logiku, ajmo se potruditi i to promijeniti. > Napominjem da su kravate različitih brenodova, imam oko 30- tak. Neke nisu ni nošene. Zar nebi bilo jednostavnije staviti po 5 kravata u lot I naravno napisati cijenu za cijeli lot Mozete i sve kravate sto imate staviti u lot,ali cijena mora biti za sve,a ne za komad Isto tako navedete da je moguce kupiti 1 stvar,da se ne mora uzimati cijeli lot,i tako si formirate cijenu
2023 02 11
> kozmetika88: > > Vikili: > > Ima li netko ko prodaje u jednom oglasu nekoliko nabrojanih stvari a da nije LOT. > > Stavila sam kravate. Svaka ima svoju cijenu. Imam ih dosta. Zar moram svaku kravatu pojedinačno staviti u prodaju, kao poseban oglas. Oglas mi je pobrisan. > > Uložim puno truda, da bi oglas napisala i onda mi se samo obriše. > > Smatram da takve oglase nebi trebalo brisati. Ako treba nešto promijeniti na krpicama, vezano za neka pravila, koja po meni nemaju logiku, ajmo se potruditi i to promijeniti. > > Napominjem da su kravate različitih brenodova, imam oko 30- tak. Neke nisu ni nošene. > Zar nebi bilo jednostavnije staviti po 5 kravata u lot > I naravno napisati cijenu za cijeli lot > Mozete i sve kravate sto imate staviti u lot,ali cijena mora biti za sve,a ne za komad > Isto tako navedete da je moguce kupiti 1 stvar,da se ne mora uzimati cijeli lot,i tako si formirate cijenu Ma ja sam svaku kravatu opisala i stavila cijenu za svaku. Smijem li to imati u opisu, a u naslovu staviti LOT ?
2023 02 11
> Vicky1: > > luka11: > > Bok, a da li netko ima problem s objavom novog oglasa, vec par puta u par dana objavljujem isti oglas, objavim i drugi dan mi nestane? > Zadnji oglas koji vam je uploadan ima prvu sliku s neta, prva slika mora biti vaša Aha, nisam to znala, jos ja pokusa vam par puta objavi i makne mi se, okrebut cu slike, hvala vam..
2023 02 11
> Vikili: > > kozmetika88: > > > Vikili: > > > Ima li netko ko prodaje u jednom oglasu nekoliko nabrojanih stvari a da nije LOT. > > > Stavila sam kravate. Svaka ima svoju cijenu. Imam ih dosta. Zar moram svaku kravatu pojedinačno staviti u prodaju, kao poseban oglas. Oglas mi je pobrisan. > > > Uložim puno truda, da bi oglas napisala i onda mi se samo obriše. > > > Smatram da takve oglase nebi trebalo brisati. Ako treba nešto promijeniti na krpicama, vezano za neka pravila, koja po meni nemaju logiku, ajmo se potruditi i to promijeniti. > > > Napominjem da su kravate različitih brenodova, imam oko 30- tak. Neke nisu ni nošene. > > Zar nebi bilo jednostavnije staviti po 5 kravata u lot > > I naravno napisati cijenu za cijeli lot > > Mozete i sve kravate sto imate staviti u lot,ali cijena mora biti za sve,a ne za komad > > Isto tako navedete da je moguce kupiti 1 stvar,da se ne mora uzimati cijeli lot,i tako si formirate cijenu > Ma ja sam svaku kravatu opisala i stavila cijenu za svaku. Smijem li to imati u opisu, a u naslovu staviti LOT ? Mozete staviti lot u oglasu Ali cijena mora biti za lot,za sve sto je na slici Znaci ako ja prodajem lot od 10 carapa,moram napisati cijenu za svih 10,a ne samo jedne,sto pojedinci rade
2023 02 11
Vikili, u nazivu artikla napišete kravate, jedan komad tolko i tolko eura, a cijena je za sve skupa, svatko će skužiti. Nego, ja imam problem zadnjih par dana, kad otvorim neki oglas, nemrem se vratit u izbornik, uopće mi ne radi "gumbić" za natrag, i to samo na krpicama, na drugim stranicama sve štima.
2023 02 11
> Nitospitos: > Vikili, u nazivu artikla napišete kravate, jedan komad tolko i tolko eura, a cijena je za sve skupa, svatko će skužiti. > Nego, ja imam problem zadnjih par dana, kad otvorim neki oglas, nemrem se vratit u izbornik, uopće mi ne radi "gumbić" za natrag, i to samo na krpicama, na drugim stranicama sve štima. To se dogadja vezano za reklame, ispadne kao da se stranica refreshala nekoliko puta dok ste na njoj, desni klik na 'nazad' strelicu i skuzit cete
2023 02 12
Pa, klukam, ali neće! Zeza me, nekad hoće, nekad neće, ovisno o raspoloženju...
2023 02 12
1 2