Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Veliki minus korisnice

Pozdrav, pisala sam vec o gospodji koja mi je poslala samo pola stvari lota, nakon dugih 3 tjedna natezanja poslala je ostatak, no uglavom ne i ono sto je trebalo biti, tako sam dobila ono sto mi ne treba i manje stvari.. Vise mi se neda natezati jer se ne zelim zivcirati, ali nikad neugodniju suradnju nisam imala... ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/102e9e7902d84b0cfde11df6eed0f9ba.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/228eddfc184d1af88c5dae5bccbefe91.jpg)
2023 04 07
Sjećam se malo o tome, užas.. Možeš joj nadopuniti povratnu. Vidim da joj je ormar prazan 🤦🏼‍♀️ Pisano izražavanje joj je sukladno postupcima: 🤮
2023 04 07
> teehee: > Sjećam se malo o tome, užas.. Možeš joj nadopuniti povratnu. Vidim da joj je ormar prazan 🤦🏼‍♀️ > Pisano izražavanje joj je sukladno postupcima: 🤮 Da znam da si i ti komentirala onda objavu, eto dosao je kraj samo ne sretan za mene, povratnu sam nadopunila, a njoj sretno. I ako krene prodavati nadam se da ce svatko vidjeti moju povratnu da nebi zavrsilo kao samnom.
2023 04 07
Mislim da sam baš na toj temi pisala: poseban krug pakla za one koje varaju na djeci... Užas od "osobe"!
2023 04 07
> KreativnoSelo: > Mislim da sam baš na toj temi pisala: poseban krug pakla za one koje varaju na djeci... > Užas od "osobe"! Daaa
2023 04 07
> KreativnoSelo: > Mislim da sam baš na toj temi pisala: poseban krug pakla za one koje varaju na djeci... > Užas od "osobe"! Jesi da i Da bas tako!
2023 04 07
Kakvi sve osoba ima ovdje,nije ni cudno sto se svi boje prevare Varat na djecjoj robici,i jos ne poslati sve placeno Jadno i zalosno
2023 04 07
Jos najbolje kada takve korisnice imaju pozitivne povratne i mislis si da nema sanse da te smulja... A dobro, svakome na dusu! Bas jadno i zalosno
2023 04 07
Baš to. Nadam se da ovo neće biti okidač za prestanak kupovine dječjih stvari ovdje. Seki sam prije nekog vremena baš dosta tog kupovala za sina, dosta većih lotova je našla, i mogu reći da je u 2 od 4 paketa dobila i hrpu gratis artikala. Da ne pričam da su artikli kao tek kupljeni i nenošeni, jako učuvani bili da je seka ostala paf (ja sam strepila za obje dok mi nije javila da je sve ok :') ). Hoću reći, ima predivnih korisnica i nek ovakva jedna te ne otjera od kupovine dalje na krpicama.
2023 04 07
Ali stvarno je zaslužila momentalno blok!! Nadam se da ste ju prijavili adminu i da će reagirati jer ovo stvarno nije u redu
2023 04 07
Odvratno ponašanje 🤮
2023 04 07
Stvarno preko svake mjere. Par bar djeca brzo prerastu i te robice ima brdo. Svi se gledamo riješiti i proslijediti dalje da novi klinci nose. A ona i slične tako. Grozno.
2023 04 08