Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Obavijest na mailu

Evo zanima me jel još netko osim mene, ne dobiva obavijesti na mail, nisam dugo bila na krpicama i kad sam se ulogirala vidim imam poruku, odgovorim, i tek kad se ulogiram na krpice vidim odgovor na poruku... Jel to traje već duže vrijeme ili je to samo kod mene?
2023 04 11
Ne dobivam vec mjesecima nikakve obavjesti na mail Prije je kasnilo po par dana,vise uopce ne dolaze Redovito se logiram na krpice i samo tako mogu vidjet jel imam poruku ili ne
2023 04 11
Meni je sve u redu
2023 04 11
Meni stižu obavijesti. Doduše, s nekim odmakom od stvarnog dolaska poruke, no pristižu.
2023 04 11
Meni dolaze meilovi
2023 04 11
Provjerite jesu li mailovi s Krpica označeni kao spam ili ste se možda odjavili s mailing liste. Tad ne stižu nikakve obavijesti, ni mailovi za promjenu lozinke itd..
2023 04 11
Meni stižu u "primary", ali često mi se desava da ne dobijem obavjest, pa provjeravam u inbox jel kaj stiglo,pogotovo kad se dopisujem s nekom od cura. Nemogu to povezati s nečim...
2023 04 11
> kozmetika88: > Ne dobivam vec mjesecima nikakve obavjesti na mail > Prije je kasnilo po par dana,vise uopce ne dolaze > Redovito se logiram na krpice i samo tako mogu vidjet jel imam poruku ili ne :'(
2023 04 11
> Admin2nd: > Provjerite jesu li mailovi s Krpica označeni kao spam ili ste se možda odjavili s mailing liste. Tad ne stižu nikakve obavijesti, ni mailovi za promjenu lozinke itd.. provjerila sam i to >:(
2023 04 11
Već duže mi ne dolaze mailovi kad imam poruku, ni mail info o ostavljenim povratnim ocjenama... Imala sam taj problem već jednom ranije - rješavalo se poprilično dugo; odustala sam od prijave, čekam da se sustav sabere sam od sebe ,:)
2023 04 12
> leptiricaMo: > Novi zapakirani metalni sanduk za krumpir. > Dodatno plastificiran za zaštitu od hrđe. > 30€ > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/28ba1c17628f47a8a360219f04bbc73c.jpg) kriva tema
2023 04 12
Joooj...,prek moba jedno kliknem,drugo otvara ,:) ..... brišem
2023 04 12
> Admin2nd: > Provjerite jesu li mailovi s Krpica označeni kao spam ili ste se možda odjavili s mailing liste. Tad ne stižu nikakve obavijesti, ni mailovi za promjenu lozinke itd.. Isprike što upadam, možete mi objasniti kako se odjaviti s mailing liste?
2023 07 25