Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Krpice nekad i sad

Ženskice drage, fest mi je godina i je da sam lagano u klimaksu 🤣🤣🤣 al mozak mi funkcionira sto na sat, stalno mi se nekaj muva po glavi i uvijek bih imala kaj za reći 😉 Zato ak ste za, bum si dala truda i makar jednom tjedno otvorila neku temu pa možemo mlatiti do mile volje 😃😃 I sad dok ovo pišem, imam scenarij za prvu od mnogih.... Pusek 💋
2023 04 16
@adelinalisa Da, fali... Koliko god nekima bila zločesta, meni fali... Volim taj tip humora. Ali i kad otvorim neku temu, znam se razveselit kad vidim veteranke koje su i dan danas ovdje, tipa Winx. Dobre duše Krpa....
2023 04 17
Bas nedostaju neke korisnice...prije par godina dok sam bila nova gust je bio citati forum i pojedine komentare Cipelitza Smisnamala Koviljka pa neka Sanja koja je komentirala apsolutno sve teme a ove bi je poklapale :) Ljudi su se promijenili, nije do ovoga portala vec opcenito. Nitko nema vremena za kave,duge razgovore samo trcimo za materijalnim.
2023 04 18
> malllaaaa: > @adelinalisa > Da, fali... > Koliko god nekima bila zločesta, meni fali... Volim taj tip humora. > Ali i kad otvorim neku temu, znam se razveselit kad vidim veteranke koje su i dan danas ovdje, tipa Winx. Dobre duše Krpa.... Bomeč da, fali jako ❤ Tu i tam se ukaže i pak nestane. Baš šteta 😔 I fala na lijepom mišljenju i riječima od sveg ❤
2023 04 18
> MarijaMiho: > Bas nedostaju neke korisnice...prije par godina dok sam bila nova gust je bio citati forum i pojedine komentare > Cipelitza > Smisnamala > Koviljka > pa neka Sanja koja je komentirala apsolutno sve teme a ove bi je poklapale :) > Ljudi su se promijenili, nije do ovoga portala vec opcenito. Nitko nema vremena za kave,duge razgovore samo trcimo za materijalnim. Joooj, super zabavne i drage ženskice, fakat je bil pravi gušt čitati komentare. Pa naša Brdosuza, Jacica, Stela456, Neboderka Ima ih još puno, puno, al moram malo škicnuti po temama 😉 Ipak sam ja već lagano sklerozna baba 🤣🤣🤣 pa sam pozabila
2023 04 18
Joj, Vinxica, baš lijepo da si navratila. Atmosfera se promijenila, nisu iste stvari više u fokusu. Onaj stari humor više ženama nije smiješan, kako stvari stoje. Mladi imaju komunikaciju na ostalim, atraktivnijim sajtovima. Također, ovdje su izmiješane generacije, zbog toga mladi zaobilaze i FB. Kad odem na TikTok, bože blagi, meni tu nije ništa smiješno ni zanimljivo. Morala sam ga deinstalirat. Dosta ženica je ovdje isključivo zbog kupnje ili prodaje, ne zanima ih forum. Ono malo ženica koje su tu ostale, vidim da pomalo odustaju od bilo kakvog pisanja. Puno je provokacije i zločestoće (tako ja to osjećam). Premalo inteligencije. Sve me manje vuče da dolazim i čitam, jednom sam posve otišla, mislim da oko 6,7 mjeseci nisam otvorila forum, onda mi je netko poslao neki link pa sam ušla i nešto napisala. Ali imam sve manje volje boraviti ovdje. Imam osjećaj da nakon nekih postova moram napisati: Ljudi ovo je samo moje mišljenje, vi ne morate misliti tako. Dopustite mi da kažem svoje, a vi mislite kako hoćete. Mislim da ću, ako nastavim sudjelovati u bilo čemu, te rečenice pisati na kraju svakoga posta. Vedre i opuštene teme ovdje slabo prođu. Piše se na temama o prevarama, osuđuje, prosuđuje, tu su pobjednici i pokoreni, ali pažljiviji čitač može biti na dobitku, barem od nečeg. I da, naravno, onda se na sljedećim temama ponovo potenciraju te teme, provocira i intrigira. Tako da mi nekada izgleda da sve skupa nema smisla. No forum je koristan, nađe se dobrih savjeta, krasnih ženica, hvala svima u inboxima, jako ste drage i konstruktivne. Tak da ću navraćati predvečer i čekati neku tvoju lijepu temicu....da malo uživam i nešto lijepo napišem da budem malo korisna u zajednici..
2023 04 18
> sanjaurban: > Joj, Vinxica, baš lijepo da si navratila. Atmosfera se promijenila, nisu iste stvari više u fokusu. Onaj stari humor više ženama nije smiješan, kako stvari stoje. Mladi imaju komunikaciju na ostalim, atraktivnijim sajtovima. Također, ovdje su izmiješane generacije, zbog toga mladi zaobilaze i FB. Kad odem na TikTok, bože blagi, meni tu nije ništa smiješno ni zanimljivo. Morala sam ga deinstalirat. Dosta ženica je ovdje isključivo zbog kupnje ili prodaje, ne zanima ih forum. Ono malo ženica koje su tu ostale, vidim da pomalo odustaju od bilo kakvog pisanja. Puno je provokacije i zločestoće (tako ja to osjećam). Premalo inteligencije. Sve me manje vuče da dolazim i čitam, jednom sam posve otišla, mislim da oko 6,7 mjeseci nisam otvorila forum, onda mi je netko poslao neki link pa sam ušla i nešto napisala. Ali imam sve manje volje boraviti ovdje. Imam osjećaj da nakon nekih postova moram napisati: Ljudi ovo je samo moje mišljenje, vi ne morate misliti tako. Dopustite mi da kažem svoje, a vi mislite kako hoćete. Mislim da ću, ako nastavim sudjelovati u bilo čemu, te rečenice pisati na kraju svakoga posta. Vedre i opuštene teme ovdje slabo prođu. Piše se na temama o prevarama, osuđuje, prosuđuje, tu su pobjednici i pokoreni, ali pažljiviji čitač može biti na dobitku, barem od nečeg. I da, naravno, onda se na sljedećim temama ponovo potenciraju te teme, provocira i intrigira. Tako da mi nekada izgleda da sve skupa nema smisla. No forum je koristan, nađe se dobrih savjeta, krasnih ženica, hvala svima u inboxima, jako ste drage i konstruktivne. Tak da ću navraćati predvečer i čekati neku tvoju lijepu temicu....da malo uživam i nešto lijepo napišem da budem malo korisna u zajednici.. sve točno. <3
2023 04 20
1 2