Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pošta obično slanje-nema

Pozdrav, ostala sam sada neugodno šokirana na pošti,jer da više se pošta obično slanje može slati samo pismo,razglednica,nikakva druga stvar ili predmet. Znači htjela sam poslati bluzu,težina 173.g stavila u kovertu i gospođa uplatila 0.82 e kako je trebalo biti obično slanje,da bi došla na poštu i da više toga nema nego samo preporučeno ili paket i morala preporučeno 1.99 e. Evo ovo mi je danas prvi glas da toga nema i neugodno sam ostala iznenađena.
2023 04 25
Ma da, a obična pisma i razglednice mogu biti težine 2kg? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1c4db7664bc1a4d6af5bc7bc133bf95c.jpg) Mislim da je ovo jedna od onih situacija gdje teta na šalteru, ili poštanski ured, ima svoja pravila. Imala sam puno takvih iskustava, negdje prolazi, negdje ne. I za preporučenu sam pošiljku čula da može biti samo pismo/dokument, pa u drugoj pošti bez problema prolazi i robica, dok god je dovoljno malih dimenzija da je poštar može staviti u svoju torbu. Toplo se nadam da je to u pitanju
2023 04 25
A bolje slati sa brojem za praćenje, nego natezanje kasnije da pošiljka nije stigla, a Vi nemate dokaz da ste poslali...
2023 04 25
To je pravilo već barem godinu dana.
2023 04 25
Ja jos uvijek saljem robu kao obicno ako kupac tako trazi, nikad mi nisu pravili problem oko tog na posti... Ovisi od poste, neke imaju svoja pravila
2023 04 25
> malllaaaa: > A bolje slati sa brojem za praćenje, nego natezanje kasnije da pošiljka nije stigla, a Vi nemate dokaz da ste poslali... Apsolutno se slažem s napisanim!
2023 04 25
Probajte u nekoj drugoj pošti. Nebi bilo prvi puta da izmišljaju svoja pravila. :)
2023 04 25
Ja sam bila prije dva do tri tjedna na posti jer je jedna kupilica trazila iskljucivo postu Slanje paketa sam platila 6,90eur Ja ostala sokirana i frapirana, ljuta Da li je moguce uopce
2023 04 25
Neki dan sam slala postom nakon dugo vremena i trazila tetu postaricu najjeftiniju opciju a da ima broj za pracenje. 1,99 eur preporucena posiljka do 250 g.
2023 04 25
Evo ja sam ostala šokirana jer prošli tjedan sam bez problema obično poslala ,a bilo teško 1500 g,od danas druga priča. Još ja pitam pa Reko u što da spakiram jer bilo u koverti,ona meni još jednom ponovi znači ništa ne može obično samo pismo , razglednice,sve drugo kao preporučeno ili paket. Evo to je na šalteru ženskic koja je uvijek izišla ususret.
2023 04 25
> Megi1megi1: > Ja sam bila prije dva do tri tjedna na posti jer je jedna kupilica trazila iskljucivo postu > Slanje paketa sam platila 6,90eur > Ja ostala sokirana i frapirana, ljuta > Da li je moguce uopce Kakav paket ste slali? Koje težine?Da li običan paket ili paket 24? Da li ste išli na Izračun cijene slanja? Preporučam paketomat-preuzimanje na paketomatu ili u poštanskom uredu. A mislim da se i iz poštanskog ureda može slati na paketomat
2023 04 26
> renkica: > Pozdrav, ostala sam sada neugodno šokirana na pošti,jer da više se pošta obično slanje može slati samo pismo,razglednica,nikakva druga stvar ili predmet. Znači htjela sam poslati bluzu,težina 173.g stavila u kovertu i gospođa uplatila 0.82 e kako je trebalo biti obično slanje,da bi došla na poštu i da više toga nema nego samo preporučeno ili paket i morala preporučeno 1.99 e. > Evo ovo mi je danas prvi glas da toga nema i neugodno sam ostala iznenađena. Pozdrav A da ste stavili kao praćenu pošiljku?
2023 04 26
Žalite se pošti. Do 2 kg se može slati obično.
2023 04 26
Ja izbjegavam poštu baš iz tog razloga , neda mi se više natezati s gospođama po šalteru . Slati i pisati progovore koje nitko na kraju ne uvaži . Svaka pošta svoju politiku ima i cijene .. i rijetko naletim na neku koja je normalna i radi svoj posao po pravilima .. nekako mi je tisak najjednostavniji i gotovo . I zbilja preferiram samo slati i primati tiskom pakete . Tamo nema iznenađenja .
2023 04 26
Običan paket u koverti težine 170 g i htjela sam obični za 0.82 e,al je gospođa na pošti rekla da obično može samo pismo,a čim je neka stvar u pitanju mora preporučeno. Ili paket
2023 04 26
1 2