Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Fizerski saloni Osijek

Pozz cure, koji frizerski saloni su po vama najbolji u Os?
2023 06 13
Vjerna sam godinama frizerskom Mistik i frizeru Kazimiru. Super radi s bojama, meni je na moju turbo tamnu prirodnu kosu uspio izvuci plave pramenove bez da je ikada oštetio kosu. Josipa koja radi s njim je odlična za šišanje i frizure. Čula sam da je i Chic odličan, moja legica je super zadovoljna s bojanjem i njegom kose. Manje je zadovoljna sa ponašanjem vlasnice, ali pretrpi radi dobro obavljenog posla.
2023 06 14
Ja sam isla u Chic, par puta. Nikad nisam bila zadovoljna bojom, a i cijela atmosfera u salonu mi se nije svidala, a da ne pricam da mi je kosa i dan danas izgorena od njihovih pramenova. Mislim da ona ima svoje klijentice koje su joj frendice i njoma se zbilja trudi a ostalima kako napravi, napravi. Npr. situacija ja sam se narucila za pramenove kao i inace, ali je nju zvala neka njezina frendica za feniranje, i ona je meni onda rekla kao da je men pisala za bojanje a ne farbanje, pa da ja moram cekati dok ona ne isfenira frendicu. I tako sam ja cekala dok ona nju nije oprala i isfenirala. Pramenovi mi nikad nisu bili kako sam htijela, a iskreno cijene su paprene. Govorim ne bi mi bilo zao novaca, da mi je kosa bila kako sam htijela i ne izgorena. Eto, moje iskustvo.
2023 06 14