Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Rad u Levisu, New Yorkeru i dr ?

Pozdrav svima Zanima me nešto ima li tko iskustva u radu i nekim od trgovina poput New Yorker, Levis, Springfield..opcenito u trgovinama grupa Europa 92, LPP, Tendam ??? Da li je moguce da su sva iskustva toliko losa ili je jednostavno rijec o tome tko, što i koliko očekuje... Hvalaaa
2023 06 30
Ja sa čula samo loše stvari! i to godinama već ista priča. Nikakav pozitivna iskustva. Pogotovo europa 92 i New Yorker...
2023 06 30
Toliko ljudi radi u tim trgovinama u svim gradovima,pa nije moguce da je svima lose Jednostavno treba probati Ne veze te nitko lancima da tamo moras i ostati,ako ti ne pase,odes dalje Dosta mojih poznanika nebi puno toga radilo,a svi bi sefovske place Dajte si priliku i probajte Svaki posao je novo iskustvo
2023 06 30
Pretpostavljam da se radi o šefovima koji očekuju previše i loše tretiraju svoje radnike. Imate svoja prava i zdrava logika uvijek kaže je li šef u pravu ili vi. Sad mi je žao što sam trpjela neke frustracije svojih bivših šefova, treba odmah pristojno odgovoriti i izboriti se za sebe. Da šef lijepo zna da ti nisi metla kojom on ima pravo mahati. Šefovi bez radnika su čiste nule. Ako su kolegice u redu (i kolege, povremeno ih viđam) sve se da dogovoriti. Ali ako je radno vrijeme 8 sati ne može netko tražiti da se dolazi ranije i da se slaže dućan, to nije dobro poslovanje. Pokušajte, zašto ne! Pogotovo ako volite modu, odjeću.... pa prvi vidite što je stiglo u dućane, prvi uhvatite sniženje, ono što želite. Nemre bit toliko lošije od posla u trgovini hranom..ljudi su različiti i vrlo različito doživljavaju slične stvari na poslu, ono što je nekom kroz jedno uho ušlo, a kroz drugo izašlo, netko drugi će se zbog istog nervirati danima....
2023 06 30
Aktivna prodaja = povlačenje svakog tko uniđe za rukav jer MORA nešto kupiti. + Treba se izgledati kao manekenka, a u nekim dućanima na svoj trošak moraš kupit njihovu garderobu.
2023 07 02
Moja cimerica je radila u europi 92 kad je studirala i nema lijepih rijeci. morala se natezati s njima za novce, pa su krivu satnicu upisali u ugovor, nisu joj platili radne nedjelje i slicno... ja sam tokom studiranja isla na razgovor u cropp (LPP) i nisam dobila dobar dojam, jos je i satnica bila puno niza od drugih ducana. toplo preporucam Comma i S.Oliver ako imaju sto otvoreno, moja sestra je bila kod njih i jako je zadovoljna
2023 07 03
U Europi 92 mi je radila bivsa kolegica i nije imala nista pozitivno za rec… cisto izrabljivanje. Mislim da je svakom jasno kao dan da oglasi koji se konstantno ponavljaju nekaj ne štima. Sretno🍀 i zaobiđite ako mozete te neke ducane.
2023 07 03
Nemam direktnih iskustava sa Europom92, ali kad smo u firmi imali natjecaj za posao, primjetila sam dosta prijava cura koje su radile u tom ducanu, sto mi je bila neobicna slucajnost, i uglavnom su sve bile tamo relativno kratko, sto ocito znaci da nesto tamo ne stima. A frendica je isla na razgovor za posao u nekom ducanu s donjim vesom, ne znam jel yamamay ili nesto takvo i rekli su joj da placa ovisi o tome koliko proda.
2023 07 04
Mislim da sam vec pisala o tome sto se tice Europe92. Cak su i forumi prepuni toga sto se njih tice. Nemoguce da svi lazu, a pored toga stalno traze nove ljude. I kod nas su dosle curke na razgovor za posao i nijedna nije imala nista lijepo za rec i bas kao sto je netko i nave sve su bile kratko tamo po mjesec dva maksimalno. Pored toga frendica je takoder isla kod njih na razgovor za voditeljicu i bila je hrpa drugih cura takoder i prvo su ih sve pokusale vrbovat da budu prodavacice jer nemaju ljudi. Dakle na ulazu u ducan je brojac koji pokazuje koliko ljudi ude u ducan. Po tome se gleda jesu li prodavacice bile produktivne i koliko su stvari uvalile ljudima koji su usli, jer nemres imat 5 ljudi da ti ude a ti da nista nisi prodao. Slijedi malzretiranje i ispiranje mozga. Moras kupit njihove hlace i radit u njima, a cini mi se da je popust oko 30%(ne sjecam se tocno). Ljudi koji i zele nesto kupit, ti im moras uvalit jos nesto uz raj artikl, tipa remen ili bilo sto i rec im to vam jako dobro ide uz to i bla bla. Ako vide po racunima da ne uvaljujes dodatno, onda opet slijedi maltretiranje. Posebna je obuka i za to kad ti kupac ude u kabinu onda kazu ovako "to sad ga imamo" i onda mu moras dovlacit stvari u kabinu sto vise. Kazu i da treba pogledat kako je covjek obucen kad ude u trgovinu jer ako ima LV torbicu odma ga treba scepat jer ces njemu sigurbo nesto uvalit (hahahaha mialim teorija im je super, ude ti zenska sa fake torbicom i nis ne kupi i onda dode neka sa Zara torbicom i kupi) Obuku drzi bivsa prodavacica koja je bila odlicna uvaljivacica i zato ona obucava cure. Frendica je normalno odustala od posla tamo. Ja, iako sam kupovala kod njih, iz tog razloga vise ne ulazim u te njihove ducane kao ni u Levis jer je i on njihov. Za New Yorker ne znam.
2023 07 06
Europa 92- ja mislim da sam 3 puta ušla u taj dućan- 3 prodavačice, nigdje nikoga. Došla sam po remen za muža, točno određen, znam veličinu i boju. Ne znam kako će mi uvaljivačica samo tako uspjet uvalit nešto po što nisam došla i što mi uopće ne treba???? Ne volim taj stil ni košulja ni majica, osim traperica ne znam što bih tamo kupila, a one mi ne trebaju jer ih imam previše. To je suludo da na temelju mene koja će reći- ne, hvala prodavačice dobivaju negativne bodove. Ali ima sigurno istine u svemu što pišete čim tako puno djevojaka potvrđuje takvo iskustvo. Ja volim dućane gdje mogu sama kopati i tražiti. Ovo kad sve 3 gledaju u mene ja se odmah pitam- šta nemaju one nekog posla????
2023 07 06
Cula pricu iz prve ruke da odlazak na toalet i pauza ide ono… pa kaj bas moras!? Ja ne znam samo gdje nađu vise zene za rad kad su takvi kreteni…
2023 07 06
> kkorina: > > Kazu i da treba pogledat kako je covjek obucen kad ude u trgovinu jer ako ima LV torbicu odma ga treba scepat jer ces njemu sigurbo nesto uvalit (hahahaha mialim teorija im je super, ude ti zenska sa fake torbicom i nis ne kupi i onda dode neka sa Zara torbicom i kupi) > Mislim da je ovo cesta praksa u svim skupljim ducanima i parfumerijama. Kad god sam dosla u Douglas, jedva da pozdrave, ne sjecam se kad mi je ijedna prodavacica prisla da bi mi pomogla naci sta trebam. Muller je jos gori po tom pitanju jer ih je uvijek deset na odjelu i uvijek stoje stoje sa strane po dvije-tri u grupici i pricaju, moras ih vuci za rukav da ti pokaze di sta stoji. Naravno, ako ne nosis LV torbu.
2023 07 07
> Desinićka: > > kkorina: > > > > Kazu i da treba pogledat kako je covjek obucen kad ude u trgovinu jer ako ima LV torbicu odma ga treba scepat jer ces njemu sigurbo nesto uvalit (hahahaha mialim teorija im je super, ude ti zenska sa fake torbicom i nis ne kupi i onda dode neka sa Zara torbicom i kupi) > > > Mislim da je ovo cesta praksa u svim skupljim ducanima i parfumerijama. > Kad god sam dosla u Douglas, jedva da pozdrave, ne sjecam se kad mi je ijedna prodavacica prisla da bi mi pomogla naci sta trebam. Muller je jos gori po tom pitanju jer ih je uvijek deset na odjelu i uvijek stoje stoje sa strane po dvije-tri u grupici i pricaju, moras ih vuci za rukav da ti pokaze di sta stoji. Naravno, ako ne nosis LV torbu. Eto, zato mi ne nosimo takve torbe, nećemo da nas se procjenjuje po torbama. Jednom sam, igrom slučaja, bila u jednom malom, privatnom brodogradilištu. Gledamo jedan brod izvana i iznutra i kaže nam vlasnik- upravo jučer je prodan. Došla dva lika u trljišu, skroz prašnjavi i prljavi. Otac i sin. Morao je stavit prostirku da sjednu na kožni kauč. Ode mali u auto, otvori onaj mali pretinac iznad suvozača i izvadi bunt novčanica. I tako su kupili brod. Tako da, ta, koja me procjenjuje jesam li dovoljno uređena da nešto kupim, procjenjujem i ja nju, samo da se zna.
2023 07 07
moja prijateljica je radila u europi 92 i kaze da su joj to bili najmucniji radni dani.. kupce moraju cupat za rukav cim udu u trgovinu, sef ne cijeni prodavacice, tretira vas se uzasno.. ja sam radila u sinsayu i bilo mi je super.. timski rad, opustena atmosfera, doduse naradis se ali sve u svemu je u redu
2023 07 09